Legia Warszawa Legia Warszawa
  • Luquinhas (56') , Szymon Włodarczyk (73')
Motor Lublin
15'
15' Michał Fidziukiewicz
43'
43' Vitinho za Tomasz Kolbon
25'

25' Luquinhas
60'
60' Damian Sedzikowski
71'
71' Sebastian Rak za Damian Sedzikowski
71'
71' Maciej Firlej za Michał Fidziukiewicz
83'
83' Rafał Król za Tomasz Swędrowski
83'
83' Adam Ryczkowski za Piotr Ceglarz
85'
85' Sebastian Rak
46'

46' Mahir Emreli za Andre Martins
46'

46' Filip Mladenović za Mateusz Hołownia
56'

56' Luquinhas
58'

58' Filip Mladenović
64'

64' Szymon Włodarczyk za Tomas Pekhart
73'

73' Szymon Włodarczyk
89'

89' Tomasz Nawotka za Kacper Skibicki
90'

90' Jakub Kisiel za Luquinhas

Relacja z meczu Motor Lublin - Legia Warszawa

90  + 4'

KONIEC MECZU! LEGIA W ĆWIERĆFINALE PUCHARU POLSKI!

90  + 4'

I już jesteśmy pod bramką Motoru! Emreli zablokowany!

90  + 3'

Piłkarze Motoru domagają się teraz karnego, bo jeden z zawodników Legii miał dotknąć piłki ręką

90  + 2'

Motor miał szansę na wyrównanie, ale piłka poszybowała obok słupka...

90  + 2'

Josue nieczysto trafia w piłkę!

90

W 1/4 finału Pucharu Polski są już: Lech Poznań, Górnik Łęczna, Arka Gdynia i Olimpia Grudziądz. Legia będzie kolejnym zespołem?

89

Kontra Legii! Emreli z łatwością mija rywala, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem

79

Mladenović minął rywala i dograł do Josue. Josue znalazł Skibickiego podaniem, ale Polak zepsuł akcję

75

Włodarczyk znowu trafia! A nie! Jednak spalony!

73

GOOOOOOOL! Wejście smoka! Szymon Włodarczyk trafia do bramki, po tym jak z piłką minął się Madejski! Legia jedną nogą w ćwierćfinale

70

Skibicki fauluje w ataku

63

Szymon Włodarczyk zastąpił Tomasa Pekharta.

55

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! LUQUINHAS! ALEŻ PRZYMIERZYŁ! CUDOWNA BRAMKA ZZA POLA KARNEGO! IDEALNE UDERZENIE!

46

Ruszyła druga połowa. Na boisku Filip Mladenović i Mahir Emreli, murawę opuścili Mateusz Hołownia i Andre Martins.

21:11
21:09

Legia przycisnęła w końcówce, ale na razie wynik jest sprawiedliwy. Motor postawił się gościom

21:06
21:03

Koniec pierwszej połowy. I choć wiemy, że Legia jest bez formy, to pachnie sensacją. Motor jest o krok - a raczej o 45 minut - od awansu do ćwierćfinału PP

45  + 5'

Dużo walki w środku pola

45  + 2'

Josue razy cztery. Tym razem trafił w bramkę, ale kopnął tak lekko, że zagrożenia nie było....

45

Pekhart znajduje się w idealnej sytuacji! Ale nagle Moskwik wybija mu piłkę spod nóg! Co za interwencja

44

Kolejna próba Josue! Już trzecia z rzędu! I znowu oglądaliśmy strzał zza pola karnego. Ale celownik wciąż nie nastawiony

42

I znowu Josue! I znowu niecelnie. Tym razem jednak piłka nabrała naprawdę groźniej dla bramkarza rotacji

31

Ale trzeba jasno powiedzieć: Legia wcale nie była lepsza przez te pół godziny. Wynik sprawiedliwy.

18

Przytomne wyjście z bramki Artura Brouca!

16

Piłka w kierunku Pekharta! Ale nawet rosły Czech nie był w stanie jej sięgnąć

14

Szaleństwo na trybunach! Motor obejmuje prowadzenie! Fidziukiewicz sprytnie się obrócił i zaskoczył mocnym strzałem Artura Boruca! Legia zero, Motor jeden!

12

Josue szukał Skibickiego, ale nie znalazł. Motor wznowi grę od bramki

10

Josue zagrywa w pole karne! Martins próbował lobować bramkarza, ale kopnął minimalnie niecelnie

7

Rzut rożny dla Motoru. Wieteska ratuje Legię, blokując groźny strzał

5

Odpowiedź gospodarzy! Ceglarz strzela zza pola karnego! Ale lepiej przemilczeć tę próbę

19:48

Mecz Legii Warszawa z Motorem Lublin będzie miał jednak dodatkowy podtekst. To starcie dwóch byłych współwłaścicieli stołecznego klubu - Dariusza Mioduskiego i Bogusława Leśnodorskiego. Pierwszych z nich nadal jest prezesem klubu, drugi jest członkiem rady nadzorczej Motoru.

19:43

Choć drużyna Marka Gołębiewskiego nie radzi sobie w ostatnich tygodniach najlepiej, w ostatnim spotkaniu przełamała passę siedmiu porażek ligowych z rzędu. Przy Łazienkowskiej Legia pokonała Jagiellonię Białystok 1:0 i awansowała na 16. pozycję w ekstraklasie

19:41

- Zdajemy sobie sprawę, że Legia jest w kryzysie, ale musimy pamiętać, że to aktualny mistrz Polski, jakość jej zawodników jest ogromna. W tej chwili ten zespół nie gra równo, ale w meczach Ligi Europy, czy choćby w ostatnim spotkaniu z Jagiellonią, pokazał, że potrafi grać w piłkę. Faworytem na pewno jest Legia, ciśnienie w stołecznym klubie jest ogromne. My jesteśmy tutaj, mam nadzieję, czarnym koniem, który będzie starał się o niespodziankę - mówi Marek Saganowski, trener Motoru.

19:34
19:30

Dobry wieczór! Legia Warszawa o godz. 20:00 zagra w Lublinie z Motorem o awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. W poprzedniej rundzie mistrzowie Polski poradzili sobie - nie bez problemów - z II-ligowymi Wigrami Suwałki (3:1). Z kolei Motor wyeliminował Pogoń Siedlce (5:0).