35'

35' Lindsay Rose

Relacja z meczu Świt Skolwin - Legia Warszawa

95

Koniec meczu. Legia Warszawa wymęczyła wygraną 1:0 i cudem uratowała się przed stratą wyrównującego gola. Goście oddali zaledwie dwa celne strzały w meczu!

93

Fatalne, długie zagranie Wieteski.

92

Legia teraz próbuje szanować piłkę, długo rozgrywa, ale znów brakuje dokładności.

91

Sędzia doliczył pięć minut.

91

Włodarczyk wchodzi za Emreliego.

90
90

Lopes i Wojtasiak otrzymali żółte kartki.

89

Ostre starcie Lopesa z Wojtasiaka! Musieli ich rozdzielać koledzy z zespołów.

87

Luquinhas strzelał głową, ale nad poprzeczką.

85

Jędrzejczyk po rzucie rożnym strzelał z bliska, ale obok słupka.

83

Dawid Kisły otrzymał żółtą kartkę.

82

Czyżby o awansie Legii zadecydował tylko jeden gol? Jest to możliwe.

80

Bartosz Slisz otrzymał żółtą kartkę.

79

Salwy śmiechu i gwizdów na trybunach po fatalnym rzucie wolnym w wykonaniu Legii. Piłka poleciała daleko w trybuny.

78

Jakub Kuzko z żółtą kartką po faulu na wychodzącym na świetną pozycję Luquinhasie.

75

Ostatni kwadrans nadziei dla gospodarzy na wyrównanie.

74

Legia wciąż nie potrafi stworzyć 100 proc. okazji.

72

Dwie straty z rzędu w środku pola Slisza w ciągu 60 sekund...

70

Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul w środku boiska na Nagórskim.

69

Nieudana akcja indywidualna Ribeiro.

68

Kolejna nieskładna akcja Legii. Za dużo jest w grze mistrzów Polski niedokładności.

66

Zmiana w Legii. Schodzi strzelec gola - Rose, a wchodzi Kisiel.

65

Zmiana w ekipie gospodarzy. Mach za Ładziaka.

63

Emreli próbował dograć w pole karne do Ciepieli, ale dobrze zachowała się obrona gospodarzy.

60

Ucierpiał w akcji ofensywnej Rose. Potrzebna pomoc masażystów.

58

To gospodarze od kilku minut dłużej są przy piłce.

56

Jeśli Legia nie strzeli drugiego gola, kto wie, czy gospodarze nie doprowadzą do wyrównania i sensacyjnej dogrywki.

54

Ależ było blisko wyrównania! Mateusz Wieteska uratował Legię przed stratą gola, wybiciem piłki z linii bramkowej!

52

Zespół Andrzeja Tychowskiego dąży do wyrównania. Teraz będzie miał rzut wolny.

50

Żółta kartka dla Emreliego.

49

Ostre starcie przy linii bocznej. Ucierpieli Wojdak i Emreli.

49

Dwóch piłkarzy - Wojdak i Emreli - zwijają się z bólu przy narożniku boiska.

47

Żółta kartka dla Baranowskiego.

48

Żółta kartka dla Baranowskiego ze Świtu

47

Niewiele zabrakło, a Legia strzeliłaby sobie samobója.

48

Była szansa dla Świtu! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i było blisko gola samobójczego

47

Zmiany w obu zespołach. W Świcie Nagorski wchodzi za Krawca, a w Legii dwie zmiany. Wchodzą Lopes i Luquinhas, a schodzą Kastrati i strzelec gola Rose.

46

Początek drugiej połowy!

46

Początek drugiej połowy.

45  + 1'

Koniec pierwszej połowy. Świt Skolwin na razie przegrywa z Legią Warszawa 0:1. Strzelcem gola Lindsay Rose w 35. minucie. Oba zespoły oddały po zaledwie jednym celnym strzale w ciągu 45 minut.

45  + 1'

Ładna akcja Ciepieli, ale młodzieżowiec Legii w ostatniej chwili został zablokowany w polu karnym.

45

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

44

Krawiec stanął przed szansą na wyrównanie. Próbował lobować Misztę. Był jednak na spalonym.

44

Żółta kartka dla Krawca, zawodnika Świtu. Wieteska leży na murawie.

43

Ciepiela w pole karne, Baranowski wybija na rzut rożny.

42

Groźne dośrodkowanie Wojdaka. Ogromne zamieszanie pod bramką Legii. Ostatecznie goście wychodzą z opresji.

40

Mocny, ale niecelny strzał Jędrzejczyka.

38

Katastrofalne wykończenie Muciego. Kastrati dograł do Albańczyka, a ten posłał piłkę wysoko nad bramką.

35

Po rzucie rożnym piłka trafił do Emreliego, który oddał strzał głową. Matłoka zdołał skutecznie interweniować, ale wobec dobitki Rose'a był już bezradny.

35

GOOOOL dla Legi!! Lindasy Rose!

33

Wojtasiak wpadł w pole karne. Zatrzymany przez Slisza.

32

Nieudane podanie Johanssona do Emreliego. Akcja łatwo przerwana przez gospodarzy.

30

Po chwili przerwy w grze, gospodarze zaczynają.

29

Jeden z piłkarzy Świtu Skolwin, Szymon Kapelusz leży na murawie.

28

Świt Skolwin jest bardzo dobrze zorganizowany i na razie nie pozwala Legii na zbyt dużo.

27

Wieteska zablokował dośrodkowanie Wojdaka. Aut dla Świtu Skolwin.

25

Emreli zablokowany przed polem karnym.

25

Wojtasiak zablokowany na prawym skrzydle.

21

Kolejna akcja Kosowianina. Ładziak wybija na rzut rożny dla Legii.

20

Kastrati dośrodkowuje z prawej strony. Kłuzko wybija piłkę.

18

Ależ było blisko! Miszta niepewnie wyszedł do dośrodkowania. Kłuzko był sam przed bramką i nieczysto trafił w piłkę. Okazało się, że był jednak na minimalnym spalonym.

17

Kolejna interwencja Miszty po zagraniu Ładziaka!

16

Złe dogranie Muciego w pole karne. Obrońcy Świtu oddalają zagrożenie z własnego pola karnego.

15

Kwadrans meczu za nami. Gospodarze na razie toczą równorzędną walkę z mistrzem Polski.

13

Fatalne zagranie Slisza. Piłką w rękach Matłoka.

12

Kastrati próbował się przedrzeć na prawym skrzydle w pole karne. Dwóch zdołał przedryblować, ale kolejny zawodnik zatrzymał Kosowianina.

10

Wojtak naciskał obrońcę Legii, który zgrał piłkę głową do Miszty.

9

Legia na razie nie zachwyca. Groźniejsi są gospodarze.

7

Kapitalny strzał Pawła Krawca! Miszta musiał interweniować!

5

Gospodarze mogli lepiej to rozegrać. Wojtak podał niedokładnie i akcję przerwali obrońcy Legii.

5

Muci zatrzymany przez Kuzkę. Piłkarz Legii był jednak na spalonym.

3

Nieudane dośrodkowanie Kastratiego.

2

Groźnie pod bramką Legii, ale nikt nie doszedł do mocnego dośrodkowania!

1

Ryzykowne zagranie obrońcy Świtu do Matłoki. Bramkarz zdążył wybić piłkę.

1

Zaczynamy!

13:58

A tak wygląda skład Świtu Skolwin: Przemysław Matłoka - Dawid Kisły, Jakub Kuzko, Patryk Baranowski, Patryk Bil, Jakub Białczyk, Adam Ładziak, Kacper Wojdak, Paweł Krawiec, Szymon Kapelusz, Piotr Wojtasiak

13:56

W legii zabraknie kontuzjowanego Maika Nawrockiego. Z kolei na ławce są: Tobiasz, Celhaka, Lopes, Skibicki, Włodarczyk, Kisiel, Luquinhas.

13:52

Szkoleniowiec gości, Marek Gołębiewski zdecydował się na następującą jedenastkę: Miszta ? Jędrzejczyk, Wieteska, Rose - Johansson, Ciepiela, Slisz, Ribeiro - Kastrati, Emreli, Muci.

13:52

"Dzisiaj wielu trenerów mi zazdrości, a pewnie jeszcze więcej ludzi puka się w czoło i pyta: "Co on tu w ogóle robi!?". Niech pytają. Ja na te pytania nie chce teraz odpowiadać słowami. Obronić mogę się jedynie czynami, boiskiem - mówi Marek Gołębiewski, nowy trener Legii Warszawa"

13:51

Świt Skolwin zajmuje w III lidze obecnie 4. miejsce po 14 kolejkach grupy II.

13:50

- Jak w maju będziemy mieli powody do świętowania i osiągniemy wyniki, jakich wszyscy od nas oczekują, to na pewno mogę obiecać, że jakąś piosenkę zagramy - zapowiada Marek Gołębiewski, nowy trener Legii Warszawa.

13:49

Rozpoczęcie meczu zaplanowane jest na godzinę 14:00.

13:49

Świt Skolwin to drużyna z III ligi i nie powinna sprawić większych kłopotów piłkarzom z Warszawy. Marek Gołębiewski nie ma jednak zamiaru lekceważyć przeciwników. - Powiedziałem zawodnikom, że to spotkanie jest dla mnie niczym finał Ligi Europy. Chcę wystawić najlepszy skład, bo musimy zacząć wygrywać - stwierdził nowy trener Legii na przedmeczowej konferencji.

13:48

Marek Gołębiewski dotychczas był trenerem rezerw Legii i podpisał z klubem kontrakt do końca obecnego sezonu.

13:46

W ostatnią niedzielę Legia przegrała z Piastem w Gliwicach aż 1:4, ponosząc czwartą z rzędu porażkę w ekstraklasie, co jest najgorszą passą dla klubu od 20 lat. W tabeli Legi zajmuje dopiero 15. miejsce, mając zaledwie jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

13:45

To spotkanie będzie debiutem w roli trenera mistrzów Polski dla Marka Gołębiewskiego, który zastąpił zwolnionego w poniedziałek Czesława Michniewicza.

13:44

Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu Pucharu Polski pomiędzy Świtem Skolwin, a Legią Warszawa.