SPAL 2013
40'
40' Leo Duarte
41'
41' Gianluigi Donnarumma
21'

21' Sergio Floccari
46'
46' Davide Calabria za Mateo Pablo Musacchio
57'
57' Suso za Samuel Castillejo
57'
57' Hakan Calhanoglu
63'
63' Suso
69'
69' Ismael Bennacer
88'
88' Giacomo Bonaventura za Lucas Paqueta
62'

62' Francesco Vicari
68'

68' Thiago Cionek
71'

71' Mattia Valoti za Simone Missiroli
73'

73' Jasmin Kurtic
82'

82' Jacopo Sala za Arkadiusz Reca
82'

82' Alberto Paloschi za Gabriel Strefezza

Relacja z meczu AC Milan - SPAL 2013

90  + 3'

Koniec meczu. Milan się męczył, ale wygrał 1:0 ze SPAL. Piątek bez gola, średni jego mecz

90

3 minuty doliczone

86

SPAL jeszcze walczy. Teraz dobry strzał po rzucie rożnym i goście próbują wyrównac

79

Dobra akcja Paquety, ale broni Berisha!

78

Milan ma wynik i uspokoił grę. SPAL szuka szansy na odpowiedź, ale brakuje gościom groźnych akcji

72

Wreszcie strzał celny Piątka! Broni jednak Berisha

64

Suso z rzutu wolnego trafił! Milan prowadzi 1:0!

64

GOL DLA MILANU!

60

Była szansa dla gospodarzy, ale Kessie zablokowany. W odpowiedzi akcja Recy i rożny dla gości

45

Koniec 1. połowy. Milan - SPAL 0:0. Wielkie gwizdy żegnają piłkarzy Milanu. Piątek bez strzału celnego. Goście dobrze się bronią i próbują atakować

44

Milan gra bardzo słabo. Nie potrafi zaskoczyć dobrze zorganizowanej obrony SPAL

38

Reca był w polu karnym, mógł kolegom dobrze wyłożyć piłkę, ale fatalnie dośrodkował

33

Nie jest to na razie mecz sezonu. SPAL znów gra odważniej, Milan się cofnął

30

Podanie do Hakana w polu karnym, a ten uderzył na długi słupek, ale za lekko. Łapie bramkarz SPAL

25

Vicari niewiele się pomylił uderzając głową po rzucie rożnym. SPAL blisko gola

21

Polacy na razie nieźle. Cionek pewny w środku obrony, Reca stara się angażować w ataku i nie zapominać o obronie. Piątek widoczny ale brakuje mu strzału celnego

17

Teraz Milan utrzymuje się dłużej przy piłce. Gospodarze chcą cierpliwie budować ataki

14

Szybkie przejęcie piłki przez gospodarzy, strzał z daleka Piątka. Niewiele brakowało!

13

Świetna szansa dla Milanu! Piątek skiksował, Castillejo w poprzeczkę!

9

Milan zamknięty na własnej połowie. SPAL dominuje. Pierwsze gwizdy na San Siro już w 10. minucie