Sampdoria
13'
13' Rade Krunić
30'

30' Fabio Depaoli za Gaston Ramirez
40'

40' Fabio Depaoli
42'

42' Jakub Jankto za Fabio Depaoli
55'
55' Zlatan Ibrahimovic za Krzysztof Piątek
55'
55' Rafael Leao za Giacomo Bonaventura
85'
85' Lucas Paqueta za Rade Krunić
68'

68' Morten Thorsby
70'

70' Omar Colley
76'

76' Bartosz Bereszyński
85'

85' Albin Ekdal za Fabio Quagliarella
90'

90' Karol Linetty

Relacja z meczu AC Milan - Sampdoria

90  + 4'

Koniec tego spotkania. Milan remisuje bezbramkowo z Sampdorią po słabiutkim meczu.

90  + 2'

Rzut wolny dla Milanu, po faulu na Leao, ale kompletnie niewykorzystany.

90

Dwie, kolejne słabe wrzutki Theo Hernandeza.

89

Kolejna źle wyprowadzona akcja przez Milan. Koniec regulaminowych 90 minut - doliczone zostały 4.

85

Pod koniec II połowy Milan zdecydowanie zepchnięty do obrony własnego pola karnego i zmuszony do utrzymania remisowego wyniku. Bardzo aktywny na boisku Jakub Jankto, ale goście nie potrafią oddać celnego strzału.

84

Rzut rożny dla Sampdorii, o który długo wykłócał się Fabgio Quagliarella nie przyniósł nic jego drużynie. Kolejna zmiana w Milanie: Krunić schodzi, a na boisku pojawia się Lucas Paqueta. W Sampdorii natomiast wejście Ekdala za wspomnianego Quagliarellę.

83

Faul Romagnoliego na Gabbiadinim jeszcze na połowie Milanu, gdy ten chciał przechwycić piłkę i kontynuować natarcie na pole karne gości. Obrońca musiał zaakceptować decyzję Davide Massy.

83

Żółta kartka dla Bartosza Bereszyńskiego.

80

Audero łapie piłkę po strzale Ibrahimovicia pod poprzeczkę.

76

Calhanoglu świetnie podał do Suso na prawe skrzydło, ale Hiszpan zamiast dograć w pole karne zupełnie źle uderzył na bramkę i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

75

Świetna sytuacja dla Leao po odegraniu piłki głową w polu karnym do Portugalczyka, ale ten fatalnie przestrzelił. Linię spalonego złamał Thorsby.

70

Żółta kartka dla Colley'a.

69

Lekki strzał Linetty'ego z rzutu wolnego. Zbyt duża odległość, żeby mógł sprawić trudności Donnarummie.

68

Żółta kartka dla Mortena Thorsby'ego.

67

Strzał Thorsby'ego daleko obok słupka. Kolejne błędy Milanu w defensywie i nerwowość Donnarummy, który musiał interweniować w głębi pola karnego.

65

Strzał Leao na bramkę Audero, ale ten świetnie broni. Piłka wrzucona w pole karne z rzutu rożnego, ale też dobrze wybita poza pole karne. Milan przeszedł jednak na prawe skrzydło i zyskał kolejny rzut wolny tuż obok pola karnego Sampdorii.

64

Dobre dośrodkowanie Calhanoglu z tego stałego fragmentu gry, ale Zlatan Ibrahimović uderza głową wprost w Audero. Chwilę później źle akcję kończył Krunić.

63

Rzut wolny dla Milanu. Faulowany Calhanoglu.

62

Przed momentem sytuację miał Zlatan Ibrahimović, ale nie wykończył akcji tak, żeby trafić do bramki.

60

Fatalny błąd i złe podanie Calabrii! Manolo Gabbiadini przechwytuje piłkę tuż przed polem karnym i mija wychodzącego z bramki Donnarummę, a następnie fatalnie nie trafia.

58

Ogromna szansa dla Sampdorii! Blisko celnego strzału był Ronaldo Vieira, ale został zablokowany na skraju pola karnego. Wcześniej świetnie bramkarza Milanu wywiódł w tę strefę m.in. Karol Linetty, który podawał do Vieiry.

55

Zlatan Ibrahimović na boisku! Wszedł na boisko w miejsce Krzysztofa Piątka.

52

Za chwilę na boisku powinien pojawić się Zlatan Ibrahimović.

49

Ależ okazja Sampdorii! Gabbiadini znalazł się w sytuacji sam na sam z Donnarummą, ale pojedynek wygrał bramkarz Milanu.

32

Dużo niedokładności z obu stron i przez to bez poważnych okazji do strzelenia gola. Piątek niewidoczny, czy w 2. połowie wejdzie Zlatan?

26

Suso strzela, z problemami ale łapie bramkarz gości Audero

23

Zamieszane w polu karnym gości. Piłka przeleciała tuż obok linii bramkowej Sampdorii, potem zablokowany strzał. Wciąż 0:0

18

Tempo meczu wolne, usypiające. Milan na razie gra tak, jak w całym sezonie. Piątek bez akcji

12

Groźna akcja gości. Ramirez uderzył z daleka, rykoszet i rożny dla Sampodrii. Nieudany

10

Milan przeważa, ale brakuje mu dokładności w ataku. Groźnych akcji jeszcze nie było