• Theo Hernandez (51') , Franck Kessie (57')
Genoa
AC Milan
11'
11' Davide Biraschi za Domenico Criscito
23'
23' Cristian Zapata
41'
41' Lasse Schoene
45'
45' Riccardo Saponara
43'

43' Davide Calabria
57'
57' Davide Biraschi
64'
64' Lukas Lerager
67'
67' Lasse Schoene
73'
73' Andrea Favilli za Andrea Pinamonti
88'
88' Goran Pandev za Lukas Lerager
88'
88' Cristian Romero
90'
90' Lasse Schoene
46'

46' Lucas Paqueta za Hakan Calhanoglu
46'

46' Rafael Leao za Krzysztof Piątek
51'

51' Theo Hernandez
57'

57' Franck Kessie
62'

62' Lucas Biglia
79'

79' Davide Calabria
81'

81' Andrea Conti za Giacomo Bonaventura
84'

84' Lucas Paqueta
90'

90' Samuel Castillejo

Relacja z meczu Genoa - AC Milan

90  + 8'

Koniec meczu. Milan wygrywa z Genoą 2:1.

90  + 5'

Castillejo zostaje odesłany z ławki do szatni - czerwona kartka dla rezerwowego Milanu, już w druga w tym meczu

90  + 4'

Sędzia doliczył pięć minut do tego spotkania. Ale nie zdziwilibyśmy się, jakby jednak ten mecz potrwał dłużej.

90

Znowu błąd popełnił Reina, który sfaulował Kouame.

89

Rzut karny dla Genoi!

88

Zmiana w Genoi: Pandev zmienił Leragera

84

Genoa już cofnięta na własną połowę. Dziwna sytuacja.

80

Ależ głupia kartka. Calabria najpierw stracił piłkę, a po chwili chcąc ją odzyskać, pociągnął rywala za koszulkę. Zobaczył drugą kartkę.

58

A jednak! Niewiarygodne! Czerwona kartka!

55

Biraschi miał kontakt z piłką w polu karnym przy kontakcie z Leao! MAMY VAR

55

Rzut karny dla Milanu?!

50

Ale zmieścił piłkę między bramkarzem a bliższym słupkiem lewy obrońca Milanu!

50

GOOOOOOOOOOLL 1-1! Hernandez! Milan odrabia straty!

46

Zaczynamy drugą połowę. W Milanie dwie zmiany: zeszli Piątek i Calhanoglu, w ich miejsce Leao i Paqueta.

21:37

Kolejny słaby mecz Milanu. Dodatkowo bardzo mocny cios w wykonaniu Reiny, który po prostu sam wpakował sobie piłkę do bramki. Wracamy po przerwie.

45

Koniec pierwszej połowy!

39

Zamieszanie! Czerwoną kartka został ukarany Saponara, który znajduje się na ławce rezerwowych!

36

Shone oddał strzał z rzutu wolnego, a Reina złożył się do koszyczka, a piłka wpada obok jego łokcia! Niezwykłe

36

GOOOOOOOOL DLA GENOI! KATASTROFA PEPE REINY!

36

Kapitalny strzał Pajaca i broni Pepe Reina! Milan coraz głębiej w ostatnich minutach

36

Kessi oddaje strzał! Ale obok bramki!

34

Krzysztof Piątek strzela w stronę bramki, ale bardzo niecelenie!

25

Kolejna akcja Milanu. W swoim stylu zszedł do środka, zawinął po dalszym słupku, ale bardzo niecelnie.

23

Suso strzela z wolnego, ale jednak za słabo. Pewnie broni bramkarz

21

Ładna teraz akcja Milanu, konkretnie Piątka i Suso. Bedzie bardzo dobra okazja na gola

21

Milan nie stara się wcale przyśpieszyć akcji. Wręcz przeciwnie.

19

Krzysztof Piątek wdał się w pojedynek w obrońcą, ale traci piłkę. Napastnik protestuje

17

Reina wychodzi z bramki i ratuje Milan przed groźną szansą rywali.

15

Ghiglione faulowany na połowie rywala.

14

Obrońcy Milanu pewnie wybili piłkę, oddalając ją od swojego pola karnego.

14

Kouame wycofał piłkę do Pinamontiego, który wywalczył rzut rożny.

12

Jeszcze jedna akcja Genoi przerwana po odgwizdaniu pozycji spalonej.

11

Wymuszona zmiana w Genoi. Biraschi zmienia kontuzjowanego Criscito.

10

Criscito przyjmował piłkę, jednak przy wyciągnięciu nogi w powietrze doznał kontuzji. Wygląda na to, że nie będzie w stanie kontynuować gry.

7

Bardzo dobra okazja gospodarzy! W polu karnym znalazł się z piłką Lerager, oddał strzał, ale Reina ratuje swój zespół przed utratą bramki.

5

Akcja Genoi lewym skrzydłem, ale na pozycji spalonej znalazł się jeden z piłkarzy gospodarzy.

3

Pierwsza dobra okazja Genoi. Dośrodkowanie w pole karne, ale nie zdołał dojść do piłki Pinamonti.

1

20:39

Okazuje się, że mamy zmianę w składzie. Donnarumma ma problemy żołądkowe. W jego miejsce Pepe Reina.

20:37

W czwartek Giampaolo udzielił jednak krótkiej wypowiedzi dla programu "La lene". - Pracujemy, aby grać lepiej. Ostatnio pracowaliśmy już o ósmej rano Mówi się też, że dużo pracuję, ale źle? Znajdziemy na to rozwiązanie - powiedział trener.

20:36

We wtorek trener Marco Giampaolo pojawił się w siedzibie klubu przed godziną 9, czyli dwie godziny przed zaplanowanym treningiem. W tym czasie odbył długą rozmowę w dyrektorem technicznym - Paolo Malidnim oraz dyrektorem sportowym Rickiem Massarą. To właśnie tam miał usłyszeć, że weekendowe spotkanie z Genoą będzie dla niego kluczowe. Jeśli nie uda mu się go wygrać to zostanie zwolniony.

20:36

W Milanello panuje niezbyt dobry nastrój. Początek sezonu jest dla nowego trenera Rossonerich bardzo trudny, bo drużyna zanotowała aż cztery porażki w sześciu meczach (z czego trzy z rzędu).

20:36

AC Milan: Donnarumma; Calabria, Duarte, Romagnoli, Hernandez; Kessié, Biglia, Calhanoglu; Suso, Piątek, Bonaventura. [b]Genoa:[/b] Radu; Romero, Zapata, Criscito; Ghiglione, Lerager, Schone, Radovanovic, Pajac; Kouame, Pinamonti.