• Paulo Dybala (4') , Gonzalo Higuain (80')
Inter Mediolan
Juventus FC
18'
18' Lautaro Martinez
33'
33' Matias Vecino za Stefano Sensi
4'

4' Paulo Dybala
13'

13' Alex Sandro
54'
54' Alessandro Bastoni za Diego Godin
77'
77' Matteo Politano za Lautaro Martinez
88'
88' Matias Vecino
90'
90' Nicolo Barella
61'

61' Rodrigo Bentancur za Sami Khedira
62'

62' Gonzalo Higuain za Federico Bernardeschi
71'

71' Emre Can za Paulo Dybala
80'

80' Gonzalo Higuain
84'

84' Emre Can
85'

85' Miralem Pjanić

Relacja z meczu Inter Mediolan - Juventus FC

90  + 4'

Dziękujemy za śledzenie relacji.

90  + 4'

W meczu Inter - Juventus padły trzy bramki, ale emocji było znacznie więcej. Mogło też być znacznie więcej bramek, skończyć się remisem, a może nawet zwycięstwem Interu. Ale wygrał Juventus (2:1) i jest nowym liderem Serie A.

90  + 4'

Fenomenalny mecz obejrzeliśmy w niedzielny wieczór! Juventus został nowym liderem ligi włoskiej!

90  + 4'

Koniec meczu! Derby Włoch dla Juventusu!

90  + 2'

Juventus oddala zagrożenie. Przenoszą ciężar gry na połowę rywala.

90

Inter próbuje cały czas, ale Juventus jak wytrawny bokser

90

4 minuty doliczone

89

Barella ukarany żółta kartką

89

Szczęsny pewnie wyłapuje piłkę i zaczyna kontratak Juventusu.

89

De Ligt blokuje dośrodkowanie, rzut rożny dla Interu.

86

Szczęsny leży na boisku, jest opatrywany. Na szczęście Polakowi nie dolega nic poważnego i już wraca do gry.

85

Dobra interwencja Szczęsnego! Polak zatrzymał Matiasa Vecino w polu karnym.

80

Kapitalna akcja Juventusu, Gonzalo Higuain znalazł się w znakomitej sytuacji po podaniu Bentancura i płaskim strzałem pokonał Handanovicia! Jeśli Juventus wygra, to wyprzedzi Inter w tabeli i zostanie nowym liderem!

80

GOL DLA JUVENTUSU! HIGUAIN!

77

Politano zmienia Martineza.

76

Alex Sandro zagrał piłkę ręką w polu karnym, ale sędzia uznał to zagranie za przypadkowe. Nie ma karnego dla Interu.

73

Bentancur upadł w polu karnym, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego.

72

Vecino uderzył obok bramki Szczęsnego.

71

Zmiana w Juventusie: boisko opuszcza Dybala, w jego miejsce wchodzi Can.

69

Vecino uderza zza szesnastki, a piłka rykoszetem odbija się od pleców obrońcy. Rzut rożny dla Interu.

68

Dybala próbował strzelać z dystansu, piłkę zablokował Brozović.

66

I znowu Lukaku pada. Znowu kibice na trybunach gwiżdżą. I znowu nie ma rzutu karnego. Fantastyczny, i co ważne: czysty, odbiór Bonucciego.

63

Lukaku pada na murawę, ale nie ma karnego. Nie ma prawa być. Gramy dalej.

62

Juventus, podwójna zmiana: schodzą Khedira i Bernardeschi, wchodzą Betancur i Higuain.

59

Higuain rusza na rozgrzewkę.

58

Bernardeschi leży na murawie po starciu z rywalem, Gra przerwana.

54

Zmiana w Interze: schodzi Godin, wchodzi Bastoni.

53

Ronaldo z dystansu, ale dość daleko od bramki Interu.

49

Juventus rozgrywa atak pozycyjny, ale nie może znaleźć wyrw w obronie Interu. Bernardeschi ostatecznie znalazł miejsce i uderzył sprzed pola karnego, ale Handanović obronił ten strzał.

46

Zaczynamy drugą połowę.

45  + 3'

Co za kapitalne widowisko w pierwszych 45 minutach oglądamy w Mediolanie. Wspaniała gra obu drużyn. Tu jeszcze padną bramki.

45  + 3'

Koniec pierwszej połowy!

45  + 3'

Ronaldo do Dybali, ten pada w polu karnym, ale nie ma karnego! Inter poszedł z kontrą, ale zepsuł to Lukaku.

45  + 1'

Sędziowie sprawdzali ewentualny rzut karny za przepychanie w polu karnym, ale gramy dalej.

45  + 1'

Pjanić oddaje strzał po rzucie wolnym, ale piłka odbita przez obrońcę. Sedzia przerywa grę i mamy VAR.

44

Juventus ma kolejny rzut wolny w okolicach pola karnego gospodarzy.

42

Nagle zrobiło się cicho na stadionie. Ależ wielkie emocje w tym meczu.

40

Inter nerwowy w ostatnich minutach pierwszej połowy.

40

Powtórki pokazują, że Ronaldo faktycznie był na minimalnym spalonym.

40

A JEDNAK SPALONY! NIE MA GOLA.

40

GOOOOOOOOOOOOOOOOLL RONALDOOOO! 2-1.

36

Kolejna znakomita okazja Juventusu! Piłka doszła do Cristiano Ronaldo, ten uderza z 16 metrów, ale kapitalnie broni Handanović.

36

Ronaldo wrzucił piłkę z rzutu wolnego, ale obrońcy wybijają.

34

I niestety, będzie zmiana: Sensi opuszcza boisko, w jego miejsce Vecino.

31

Kolejny piłkarz, który ucierpiał w starciu z rywalem. Tym razem opatrywany Sensi.

28

Lautaro! Mocne uderzenie, ale i fantastyczna interwencja Szczęsnego.

26

Juventus traci piłkę w środkowej strefie, piłka w rękach Szczęsnego.

23

Lukaku doznał urazu po tym, jak zablokował mocne uderzenie Ronaldo.

21

Ronaldo. Z wolnego. Prosto w mur.

19

Lautaro i 1:1! Szczęsny, choć rzucił się w dobry róg, nie sięgnął piłki.

18

Sędzia Rocchi uznał, że De Ligt zagrał piłkę ręką.

17

Rzut karny dla Interu!

16

Barella strzela. Ale niecelnie. Bardzo niecelnie.

13

Żółta kartka Alexa Sandro. Kuriozalna. Za wbicie na boisko drugiej piłki, by Inter nie mógł szybko wykonać rzutu z autu.

10

Kontra Interu. 2 na 2. Ale Juventus broni, blokuje strzał Lukaku.

9

Poprzeczka! Ze skraju pola karnego strzelał Ronaldo!

7

Ronaldo się rozpędza, wpada z piłką w pole karne, ale w ostatniej chwili jego strzał zostaje przyblokowany.

5

Pjanić przejął piłkę w środku pola, zagrał do Dybali, który zszedł na lewą nogę i oddał mocny strzał. Inter - Juventus 0:1.

4

Gooooooooooooooooooooool! Juventus! Dybala!

1

Zaczynamy!

20:43

Inter jako jedyna drużyna Serie A jeszcze nie stracił punktów, wygrywając wszystkie sześć spotkań. W tabeli wyprzedza Juventus o dwa punkty i to te ekipy są głównymi faworytami do zdobycia mistrzostwa Włoch.

20:39

Skład Interu: Handanović - Godin, De Vrij, Skriniar - D'Ambrosio, Barella, Brozović, Sensi, Asamoah - Lukaku, Lautaro

20:37

Juventus: Szczęsny- Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro - Khedira, Pjanic, Matuidi, Bernardeschi - Higuain, Cristiano Ronaldo.

20:36

Zapraszamy na relację z hitu Serie A. Za moment Inter zagra z Juventusem. W składzie mistrzów Włoch pojawi się oczywiście Wojciech Szczęsny