34' Sandro Tonali
36'

36' Franck Kessie
46'
46' Francesco Magnanelli za Maxime Lopez
53'
53' Giorgos Kyriakopoulos
58'
58' Hamed Traore za Davide Frattesi
67'
67' Gregoire Defrel za Domenico Berardi
82'
82' Federico Peluso za Gian Marco Ferrari
83'
83' Giacomo Satalino za Andrea Consigli
46'

46' Ismael Bennacer za Sandro Tonali
72'

72' Zlatan Ibrahimovic za Olivier Giroud
72'

72' Brahim Diaz za Rade Krunić
81'

81' Alessandro Florenzi za Alexis Saelemaekers
81'

81' Alessio Romagnoli za Fikayo Tomori

Relacja z meczu Sassuolo - AC Milan

90

AC MILAN wygrał na wyjeździe z Sassuolo 3:0, a Inter pokonał u siebie Sampdorię. Dało to mistrzostwo Milanu!

90

AC MILAN MISTRZEM WŁOCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

90

Sędzia doliczył dwie minuty!

89

Ależ Milan miał szansę na czwartego gola. Calabria strzelał z sześciu metrów, ale kapitalnie obronił bramkarz.

87

Słupek teraz ratuje Milan.

85

Głośne śpiewy kibiców Milanu.

83

Trener Pioli już śpiewa razem z kibicami.

82

Dwie zmiany w Sassuolo. Schodzą Ferrari i Consigli, a wchodzą Peluso i Satalino.

81

Dwie zmiany w Milanie. Schodzą Saelemaekers i Tomori, a wchodzą Romagnoli i Florenzi. Trener Pioli bije brawa.

78

GOL dla Mlanu, ale nie uznany, bo Ibrahimović był na spalonym.

75

Przed nami ostatni kwadrans. W tej części niewiele dzieje się ciekawego. Milan zadowolony z prowadzenia 3:0 kontroluje sytuację na boisku.

72

Dwie zmiany w Milanie. Wchodzą Ibrahimović i Ibrahim Diaz, a schodzą Giroud i Krunić.

68

Zmiana w Sassuolo. Za Berardiego wchodzi Defrel. Wcześniej Traore zastąpił Fratessiego.

66

Berardi oddał kompletnie nieudany strzał z ok. 30 metrów.

63

Giroud strzelał z ponad 20 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

62

Niezła akcja Girouda, wbiegł w pole karne, ale niedokładnie podał.

60

Niezła kontra Milanu, teraz Giroud chciał mieć asystę, ale niecelnie podał na szósty metr do Leao.

58

GOOOOOOOOL DLA INTERU! PROWADZI JUŻ 3:0. Drugi gol w meczu Correi, który był najsprytniejszy na 10 metrze i po rykoszecie, trafił do siatki.

56

GOOOOOOOOOL DLA INTERU - 2:0. Piękna akcja gospodarzy, którą finalizuje Correa.

53

Żółtą kartkę dostał Georgios Kyriakopoulos.

53

Spokojny początek Milanu w tej części.

52

Berardi strzelał z 11 metrów, ale obok słupka.

51

Jak padła bramka? Gospodarze przejęli piłkę w środku pola, przeprowadzili kontrę, Barrella dograł do Perisicia, który strzałem w długi róg dał prowadzenie Interowi.

50

GOOOOOOOOOOOOL DLA INTERU - PERISIĆ!

46

Początek drugiej połowy!

48

Koniec pierwszej połowy. Milan o krok od zdobycia mistrzostwa po 11 latach przerwy. Prowadzi bowiem aż 3:0. Inter remisuje u siebie z Sampdorią 0:0.

45

Sędzia doliczył trzy minuty. Tymczasem Inter wciąż tylko remisuje bezbramkowo u siebie z Sampdorią.

43

Davide Frattesi strzelał głową, ale kapitalnie obronił Maignan.

37

Jak padła bramka? Krunić odebrał piłkę rywalowi przy linii bocznej, podał do Leao, ten odegrał do Kessiego, który strzelił pod poprzeczkę z 11 metrów!

36

GOOOOOOOOOL DLA MILANU !!!!! SASSUOLO - MILAN 0:3. KESSIE !!!!!!!!!!!

34

Żółta kartka dla Tonaliego.

33

Kolejny błąd gospodarzy w polu karnym. Leao odebrał piłkę rywalowi, minął kolejnego, dograł na szósty metr, a tam Giroud tylko dostawił nogę!

33

GOOOOOOOOOOOOL DLA MILANU - ZNÓW GIROUD !!!!

31

Berardi strzelał z 20 metrów, ale zbyt lekko i daleko obok słupka.

30

Ayhan strzelał głową z sześciu metrów, ale nad poprzeczką.

28

Zawodnicy wrócili już do gry.

27

Przerwa na wodę.

26

Lautaro Martinez miał dobrą sytuację w meczu z Sampdorią, ale jego strzał wylądował tuż obok słupka.

25

Pierwsze 25 minut zdecydowanie dla Milanu. Lider Seria A zdecydowanie dominuje i gra bardzo dobrze. Brakuje tylko skuteczności, bo mógł już prowadzić wyżej niż 1:0.

23

Consigl teraz obronił strzał z 18 metrów Saelemaekersa.

23

Tonali strzelał pięknie z ok. 25 metrów. Bramkarz świetnie obronił.

22

Giroud zablokowany na czwartym metrze. To była dobra sytuacja.

20

Dla Leao to czwarta asysta w ostatnich pięciu meczach. Zdobył też w nich dwa gole.

18

Jak padła bramka? Piłkę w środku pola przejął Leao, pobiegł z nią kilkadziesiąt metrów, z lewej strony podał do Girouda, a ten z 11 metrów, między nogami bramkarzami, strzelił gola.

17

GOOOOOOOOOOOL DLA MILANU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GIROUD !!!!!!!

16

- Dopiero kwadrans meczu, a Sassuolo wygląda, jakby już oddychało rękawami - mówią komentatorzy Eleven Sports.

14

Po spokojnym początku Milan miał cztery szanse na zdobycie prowadzenia. Nie wykorzystał ich jednak.

12

Leao strzelał z 16 metrów, odbił piłkę Consigli, ale nie Milan nie zdążył z dobitką.

9

Czwarta sytuacja Milanu w ciągu 180 sekund. Teraz Saelemaekers przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Chwilę przed tą sytuacją, gospodarze wybili piłkę z linii po rzucie rożnym.

8

Fatalny błąd gospodarzy przed polem karnym, piłkę odebrał im Tonali, dostał ją Leao, ale jego strzał został zablokowany!

7

Ależ szansa Milanu! Po rzucie wolnym Giroud strzelał głową z 6 metrów, ale kapitalnie obronił Consigli.

6

Berardi strzelał z ok. 30 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

4

Teraz dłuższa akcja Sassuolo, dośrodkowanie z lewej strony, ale pewnie piłkę łapie Maignan.

2

Giroud dośrodkował z lewej strony na szósty metr, ale tam nie było żadnego jego kolegi.

2

Milan po zaledwie 30 sekundach miał już rzut rożny.

18:04

Początek obu meczów.

18:03

Na stadionie Sassuolo aż 18 tys. kibiców Milanu.

17:53

Przypomnijmy, że Milan może zremisować, by sięgnąć po tytuł. W przypadku równej ilości punktów, ma bowiem lepszy bilans bezpośrednich meczów.