44' Lindsay Rose
10'

10' Fran Tudor
58'
58' Mahir Emreli za Rafael Lopes
58'
58' Bartosz Kapustka za Bartosz Slisz
58'
58' Luquinhas za Ernest Muci
58'
58' Kacper Skibicki za Lindsay Rose
73'
73' Mateusz Hołownia
77'
77' Bartosz Kapustka
78'
78' Josip Juranović
85'
85' Cezary Miszta
90'
90' Mahir Emreli
59'

59' Andrzej Niewulis
65'

65' Mateusz Wdowiak za Fran Tudor
68'

68' Marcin Cebula
69'

69' Ivi Lopez za David Tijanić
77'

77' Tomas Petrasek za Marcin Cebula
83'

83' Jakub Arak za Sebastian Musiolik
86'

86' Marko Poletanović za Ben Lederman

Relacja z meczu Legia Warszawa - Raków Częstochowa

100

Legia - Raków 3:4. Rundić trafia w okienko !!!!!!!!!!!!!!! RAKÓW Z SUPERPUCHAREM POLSKI !!!!

100

Legia - Raków 3:3. Mladenović też trafia w okienko.

100

Legia - Raków 2:3. Arak trafia, szczęśliwie, bo wyczuł go Miszta. Ostatnia seria !

100

Legia - Raków 2:2. Piękny gol Juranovicia. Trafia w okienko.

100

Legia - Raków 1:2. Arsenić nie trafia! Jego strzał broni Miszta! Przed nami czwarta seria.

100

Legia - Raków 1:2. Emreli trafił w słupek!

100

Legia - Raków 1:2. Ivi Lopez skutecznie, też strzelił skutecznie w środek bramki.

100

Legia - Raków 1:1. Kovacević broni strzał Kapustki !

100

Legia - Raków 1:1. Petrasek skutecznie. Też strzela w środek bramki.

100

1:0 Legia - Pekhart strzela pewnie wysoko w środek bramki.

100

Początek karnych! Zaczyna Legia!

100

Kovacević czy Miszta? Kto będzie skuteczniejszy w rzutach karnych?

100

Koniec meczu! 1:1 i o zwycięstwie w Superpucharze Polski zadecydują rzuty karne.

99

Zablokowany strzał Arsenicia z 18 metrów. Tylko rzut rożny dla Rakowa.

98

Jeszcze dwie minuty nadziei obu drużyn na wygranie po 90 minutach.

96

Emreli w ostatniej chwili uprzedził rywala w świetnej kontrze Rakowa.

95

Legia z przebiegu gry na wyrównującego gola zasłużyła.

93

Legia wyrównuje z Rakowem ! 1:1 ! Bramkę zdobył Emreli po błędzie bramkarza, który przepuścił dośrodkowanie Juranovicia.

93

LEGIA WYRÓWNUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

92

Kolejna akcja Legii, ale Kapustka źle podał do kolegi i bramkarz pewnie złapał piłkę.

90

Sędzia doliczył aż 10 minut !

89

Legia mocno atakuje w ostatnich minutach.

88

Dobre dośrodkowanie Kapustki, ale nikt nie zamknął akcji. Dwóch piłkarzy Legii minęło się z piłką.

86

Zmiana w Rakowie. Poletanović wchodzi na boisko, a schodzi Lederman.

85

Skurcze dopadły jednego z piłkarzy Rakowa.

83

Zmiana w Rakowie. Za Musiolika wchodzi Arak.

82

Złe rozegranie piłki na własnej połowie przez Wieteskę i niecelne podanie do Juranovicia.

81

Żółta kartka dla Juranovicia.

79

Zmiana w Rakowie. Petrasek wchodzi za Cebulę.

79

NIE MA GOLA DLA RAKOWA !!! Wciąż 1:0. Sędzia uznał, że Wieteska był faulowany.

77

Sędzia główny sam ogląda sytuację na monitorze.

77

Będzie analiza VAR, czy przy golu Wieteska był faulowany.

77

GGGGGGGOOOOOOOLLLLL DLA RAKOWA !!!! 2:0 !!!!!!!!!

76

Dobra akcja Legii. Pekhart dobrze zgrał na 12 metr do Mladenovicia, ale ten strzelał swoją słabszą, prawą nogę i skiksował.

74

Dobre dośrodkowanie Lopeza na 5 metr, ale nikt go nie przeciął.

73

Żółta kartka dla Hołowni za faul tuż przed polem karnym.

71

Wieteska przerwał nieźle zapowiadający się kontratak zdobywcy Pucharu Polski.

69

Zmiana w Rakowie. Ivi Lopez wchodzi, a schodzi Tijanić.

68

Żółta kartka dla Marcina Cebuli.

67

Skibicki znów uderza z dystansu, ale dobrze broni Kovacević.

65

Zmiana w Rakowie. Za Tudora wchodzi Wdowiak.

63

Miszta wygląda jak po ciosie bokserskim. Wyglądało to dramatycznie. Ma bardzo opuchnięty nos, lała się krew z jego twarzy. Ale zakłada nową bluzę i będzie grał dalej. Artur Boruc już był przebrany, miał założone rękawice, ale ostatecznie nie pojawił się na boisku.

62

Miszta jednak chyba będzie grał dalej.

61

Kontuzja Miszty. Chyba będzie musiał opuścić boisko.

60

Dobre dośrodkowanie Mladenovicia, akcję zamykał Skibicki, strzelał z kąta z woleja, ale nad poprzeczką.

60

Żółtą kartkę otrzymał Niewulis.

58

Aż cztery zmiany w Legii. Wchodzą Kapustka, Luquinhas, Skibicki i Emreli, a schodzą Lopes, Muci, Ślisz, Rose.

57

Musiolik mógł stworzyć świetną szansę dla Rakowa, ale zbyt długo zlekał z podaniem.

56

Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego wprost w ręcę Mladnovicia.

54

Kolejna, dynamiczna, indywidualna akcja Kuna, ale w końcówce akcji piłka mu odskoczyła.

53

Niedokładne dośrodkowanie Mladenovicia do Pekharta.

51

POPRZECZKA ratuje Raków! Rose zabrał piłkę (chyba z faulem) Cebuli, podał na 11 metr do Lopesa, ale ten strzelił w poprzeczkę.

50

Strzał Mladenovicia z 18 metrów zablokowany.

49

Tudor z łatwością minął Mladenovicia, ale źle dośrodkował w pole karne.

48

Juranović dośrodkował z prawej strony do Pekharta, ale ten za bardzo podszedł pod piłkę i strzelił głową wysoko nad bramką.

47

Kun to jeden z najczęściej faulowanych zawodników Rakowa.

46

Początek drugiej połowy!

46

Co ciekawe, Legia w takim samym składzie, jak do przerwy.

46

Koniec pierwszej połowy. Legia zasłużenie przegrywa 0:1. Była zespołem słabszym od Rakowa, który miał dobre okazję, by wygrywać 2:0. Dopiero w końcówych sekundach tej części świetną szansę dla Legii zmarnował Pekhart.

46

Legia mogła wyrównać w ostatniej sekundzie pierwszej połowy. Mladenović dośrodkował do Pekharta na piąty metr. Czech strzelił głową, ale nad poprzeczką.

45

Sędzia doliczył jedną minutę.

43

Żółtą kartkę otrzymał Rose za zatrzymanie faulem szarżującego Kuna.

42

Luquinhas, Emreli, Kapustka - to gracze, którzy zapewne pojawią się w drugiej połowie, jeśli gra Legii tak wciąż będzie wyglądać.

40

W ostatnich pięciu minutach to Legia przejęła inicjatywę. Raków bronił się całym zespołem na swojej połowie.

39

Kolejna zła akcja Hołowni w ataku. Słaby występ obrońcy Legii. Teraz złe podanie, a chwilę później faul.

37

Wreszcie szansa dla Legii. Martins dośrodkował do Pekharta na 10 metr, strzelił głową, ale wprost w ręce bramkarza.

36

Fatalny strzał Juranovicia z blisko 40 metrów.

33

Trener Michniewicz notuje coś w notesie. Pewnie w szatni może mieć sporo uwag do zawodników.

31

Rose skutecznie zatrzymał dobre podanie Cebuli w pole karne.

30

Pierwsze 30 minut zdecydowanie dla Rakowa.

29

Wreszcie składna akcja Legii, ale fatalnie kończy ją złym podaniem Hołownia.

28

Żołta kartka dla Ślisza za faul.

27

Miszta ma dziś sporo pracy. Teraz z łatwością łapie dośrodkowanie zawodnika Rakowa.

26

Kolejna prosta strata Legii przy wyprowadzaniu piłki na własnej połowie.

24

Marcin Cebula, gdyby lepiej przyjął piłkę miałby 100 proc. sytuację z Misztą. Źle jednak przyjął świetne podanie kolegi i Miszta nie miał problemów ze złapaniem piłki.

22

Raków gra dobrze, agresywnie, wysokim pressingiem. Legia zagubiona, nie potrafi wymienić kilku podań i stworzyć sytuację do zdobycia gola.

20

Kolejna szansa Rakowa. Piłkę w polu karnym na 14 metrze dostał Tijanić, minął łatwo Hołownię, ale jego strzał obronił Miszta.

19

Miszta zbyt krótko wybił piłkę. Trafiła ona do Cebuli, który od razu z woleja próbował przelobować Misztę, ale bramkarz Legii zdążył dobiec do piłki, trzy metry przed linią bramkową.

17

Raków miał dobrą szansę na podwyższenie prowadzenia. Cebula dośrodkował z rzutu rożnego, a Tijanić strzelał z woleja nieobstawiony z 13 metrów, ale wysoko nad poprzeczką.

13

Legia na razie nie potrafi skutecznie zagrać po straconym golu.

11

W polu karnym Legii po rzucie rożnym Tudor był najsprytniejszy i zdobył gola !!!

10

GGGGOOOOOOOLLLL DLA RAKOWA !!!!!!!!!!!!

8

Mladenović dostał dobrą podanie na lewym skrzydle, ale fatalnie przyjął piłkę. Serb nie rozumie, czemu tak zagrał.

6

Nieudana indywidualna akcja Juranovicia. Chorwat łatwo stracił piłkę w dryblingu.

4

Kovacević wychodzi daleko za pole karne i wybija piłkę.

3

Mateusz Wieteska jest dziś kapitanem Legii. Gdyby grali Boruc lub Jędrzejczyk to oni by założyli opaskę kapitańską.

2

Pierwsza akcja Rakowa, ale pewnie łapie piłkę Miszta po bloku obrońcy Legii.

20:00

Początek meczu!

19:59

Mecz poprowadzi Damian Sylwestrzak.

19:54

Piłkarze Rakowa mają szansę na pierwszy w historii Superpuchar Polski.

19:53

Sen o Warszawie - słychać na trybunach Legii Warszawa.

19:51

Zmienił całkowicie całą ofensywę. Z Norwegami grali: Emreli, Luquinhas i Bartosz Kapustka, a sobotę Muci, Lopez i Pekhart. Szansę dostali też bramkarz Miszta i obrońca Lindsay Rose.

19:50

Trener Czesław Michniewicz w porównaniu do meczu eliminacjego do Ligi Mistrzów z Bode zdecydował się na pięć zmian w składzie.

19:46

A to skład Rakowa Częstochowa.

19:43

Oto skład Legii Warszawa. W porównaniu do meczu z Bode pięć zmian w składzie.

19:43

Warszawianie grali w nim nieprzerwanie w latach 2012-2018. Jednak w tym okresie ani razu nie zdobyli trofeum i przegrali aż siedem finałów z rzędu.

19:42

Piłkarze Legii chcą przełamać fatalną serię meczów o Superpuchar Polski.

19:41

Dobry wieczór. Zapraszamy Państwa na relację na żywo z meczu o Superpuchar Polski: Legia Warszawa - Raków Częstochowa.