43' Ekaitz Jimenez
45'

45' Ferran Torres
46'
46' Javi Villar za Juan Serrano
60'
60' Hector za Adrian Gomez
60'
60' Jon Rojo za Ekaitz Jimenez
60'
60' Slavy za Jorge Rastrojo
78'
78' Carlos Gimenez
79'
79' Asier Teijeira Martin za Mario Losada
46'

46' Pau Cubarsi za Andreas Christensen
51'

51' Marc Guiu
61'

61' Robert Lewandowski za Marc Guiu
61'

61' Ilkay Gundogan za Joao Felix
61'

61' Pedri za Fermin Lopez
69'

69' Jules Kounde
70'

70' Pau Cubarsi
73'

73' Alex Balde
82'

82' Vitor Roque za Ferran Torres

90  + 5'

Koniec meczu. Unionistas - FC Barcelona 1:3!

Po beznadziejnej pierwszej połowie i znacznie lepszej drugiej FC Barcelona Roberta Lewandowskiego melduje się w ćwierćfinale Pucharu Króla.

90  + 4'

Fatalny błąd Inakiego Peni daje gospodarzom rzut rożny, ale nic z tego stałego fragmentu nie wynikło.

90  + 2'

Barcelona stara się rozgrywać długo piłkę, aby doprowadzić ten mecz do spokojnego końca.

90

Fenomenalne interwencje Inakiego Peni! Unionistas jeszcze zaatakowali! Po błędzie Cubarsiego uderzenie Slavy'ego świetnie obronił Pena, a przy dobitce Gomeza spisał się jeszcze lepiej! Pięć minut doliczonych.,

89

Szukali uderzenia głową gospodarze po rzucie wolnym, ale był tam jeszcze spalonym.

88

Lewandowski próbował przelobować z dystansu Martineza, ale również strzelił nad bramką.

87

Po podaniu Lewandowskiego Guendogan uderza z 16 metrów nad poprzeczką.

86

Pedri prostopadle w pole karne do Guendogana - szybszy od Niemca okazał się Martinez.

85

Szansa dla gospodarzy. Z kilku metrów uderza Teijeira, ale jednak był wcześniej na spalonym.

21:12

Vitor Roque zmienia Ferrana Torresa.

79

Żółta kartka dla Gimeneza. Po chwili zmiana u gospodarzy - Teijeira za Losadę.

77

Szybka akcja Barcelony, ale Pedri został uprzedzony w polu karnym przez bramkarza Martineza.

74

Kapitalna akcja indywidualna bocznego obrońcy Barcelony, który wjechał z piłką w pole karne jak w masło i uderzeniem pod poprzeczkę zaskoczył bramkarza!

73

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Alejandro Balde na 3:1!

71

Żółta kartka dla Cubarsiego. Niespełna 17-letni obrońca Barcelony wyciął rywala dość daleko od własnej bramki.

70

Biła głową w mur FC Barcelona, to w końcu stoper Jules Kounde sam wziął piłkę i huknął z ponad 25 metrów nie do obrony dla Martineza! 2:1 dla FC Barcelony!

69

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Jules Kounde! Ależ huknął z dystansu obrońca Barcelony!

67

Pierwszy strzał Roberta Lewandowskiego. Po podaniu Gundogana Polak obrócił się z piłką, ale przy strzale się poślizgnął i ostatecznie uderzył za lekko, by zaskoczyć Martineza.

64

Atakują Unionistas! Po dośrodkowaniu w pole karne piąstkował Inaki Pena, ale także trafił jeszcze łokciem przeciwnika, któremu rozbił łuk brwiowy. Nie ma jednak rzutu karnego, choć Slavy musi zejść na chwilę z boiska.

61

Są też zmiany w FC Barcelonie! I jest Robert Lewandowski. On, Ilkay Gundogan i Pedri zastępują Marca Guiu, Fermina Lopeza i Joao Felixa.

20:50

Trzy zmiany u gospodarze. Schodzą Adri Gomez, Jimenez i Rastrojo, a wchodzą Slavy, Hector i Rojo.

59

Tak gospodarze w pierwszej połowie objęli prowadzenie.

58

Długa piłka w kierunku Balde, ten popchnięty przez rywala upadł na murawę, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia.

56

Znowu fauluje Marc Guiu, a on ma przecież żółtą kartkę.

54

Niewiele dzieje się na razie po przerwie. Barcelona wygląda źle, a już w niedzielę czeka ją hit na wyjeździe z Betisem Sewilla.

51

Żółta kartka dla Marca Guiu za bardzo nieładny wślizg na nogi Carlosa Gimeneza.

48

Duża przewaga FC Barcelony w posiadaniu piłki na początku drugiej połowy, ale na razie nic z tego nie wynika.

46

Po jednej zmianie w obu zespołach. U gospodarzy Villar za Serrano, z kolei w Barcelonie młodziutki Cubarsi zastępuje Christensena.

46

Rozpoczynamy druga część spotkania!

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy. Unionistas - FC Barcelona 1:1.

To była dramatyczna pierwsza połowa Barcelony na terenie trzecioligowca, ale w doliczonym czasie gry udało się ją uratować za sprawą wyrównującej bramki Ferrana Torresa. W drugiej części gry zespół Xaviego musi jednak zagrać lepiej, bo inaczej znów poprosi się o kłopoty.

45  + 1'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45

Kontra Barcelony po rzucie rożnym dla gospodarzy! Joao Felix zagrywa na wolne pole do Ferrana Torresa, ten od połowy boiska wychodził sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem wygrał pojedynek z Martinezem! 1:1!

45

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ferran Torres! Remis w Salamance!

44

Rastrojo! W szybkim ataku napastnik gospodarzy ograł Sergiego Roberto, ale jego uderzenie z ostrego kąta doskonale obronił Pena.

43

Nieudanie rozegrany rzut wolny przez Barcelonę. Jest tylko kontra gospodarzy.

41

Żółta kartka dla Jimeneza za przerwanie kontry Barcelony faulem na Ferminie Lopezie.

38

Martinez wybiegł przed pole karne, żeby przeciąć podanie do Joao Felixa. Dobra interwencja.

37

Barcelona próbuje atakować. Kolejne dośrodkowania w pole karne wybijane przez gospodarzy, a miękka wrzutka Oriola Romeu była zupełnie do nikogo.

35

I już kolejna szansa dla Unionistas. Serrano jednak nie trafia czysto w piłkę z 16 metrów.

32

Nic tego w ostatnich minutach nie wskazywało, ale trzecioligowiec obejmuje prowadzenie w starciu z FC Barceloną! Dośrodkowanie z lewej strony boiska Juana Serrano fantastycznym uderzeniem z powietrza zamknął Alvaro Gomez i zaskoczył Inakiego Penę! 1:0!

31

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ależ bramka!!! Alvaro Gomez na 1:0 dla Unionistas!!!

30

Nieźle uderzył z 25 metrów Ferran Torres! Piłka o około metr minęła bramkę Unionistas.

27

Barcelona zdołała już zdominować swojego przeciwnika, ale póki co wali głową w mur przeciwko dobrze zorganizowanym gospodarzom.

24

Kolejne rzuty rożne dla FC Barcelony. Na razie nie ma z nich zagrożenia dla bramki trzecioligowca.

21

Ależ interwencja Martineza!!! Po dośrodkowaniu Felixa z pięciu metrów zaatakował piłkę z powietrza Guiu, ale Martinez kapitalnie instynktownie to obronił!

19

Po rzucie rożnym przewrócił się w polu karnym Christensen, obejmowany przez zawodnika rywali. Nie ma jednak rzutu karnego.

18

Dobre zagranie De Jonga w pole karne do Balde, ale Ramiro wybił na rzut rożny.

16

Na dużo twardej gry pozwala sędzia tego meczu. Dwa bardzo twarde pojedynki w defensywie wygrał Christensen, m.in. z próbującym wyjść z kontrą Rastrojo.

15

Za nami pierwszy kwadrans tego meczu. Na razie gra jest na warunkach gospodarzy, ale póki co bez bramek.

12

Na razie bez klarownej sytuacji FC Barcelona. Nie weszli najlepiej w to spotkanie piłkarze Xaviego. Na pewno gorzej niż przeciwko Barbastro.

10

Dużo bałaganu na boisku. Barcelona daje się wciągnąć w grę gospodarzy.

7

Pierwszy rzut rożny dla Barcelony. Dośrodkowanie na pierwszy słupek pewnie łapie Martinez.

6

Pierwsza niezła akcja Barcelony. Dośrodkowanie z lewego skrzydła zamyka Ferran Torres, a po jego zgraniu Marc Guiu został zablokowany.

4

Agresywnie grają w odbiorze trzecioligowcy i to przynosi drużynie FC Barcelony problemy.

2

I już pierwsza szansa dla gospodarzy! Po szybkiej kontrze w doskonałej sytuacji znalazł się Losada, ale uderzył obok bramki!

1

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

19:31

Ten mecz poprowadzi Francisco José Hernández Maeso.

19:23

W ćwierćfinale Pucharu Króla są już następujące zespoły: Girona, Real Sociedad, Celta Vigo, Mallorca, Athletic Bilbao i Sevilla. O 21:30 rozpocznie się ostatni z meczów 1/8 finału, w którym dojdzie do derbów Madrytu - Atletico podejmie Real.

19:22

Tak z kolei zagra zespół Unionistas.

19:21

Oto skład FC Barcelony. Robert Lewandowski rozpocznie na ławce rezerwowych.

19:20

Po blamażu w Superpucharze Hiszpanii z Realem Madryt (1:4) FC Barcelona nie może się potknąć w meczu 1/8 finału Pucharu Króla. Tym bardziej, że zespół Xaviego Hernandeza zmierzy się dziś z ledwie trzecioligowym Unionistas de Salamanca. Barca nie może zlekceważyć rywala, szczególnie po problemach, które sprawiło jej półtora tygodnia temu czwartoligowe Barbastro (3:2). A przecież zespół z Salamanki w poprzedniej rundzie zdołał wyeliminować po rzutach karnych Villarreal.

19:19

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 1/8 finału Pucharu Króla, w którym FC Barcelona zmierzy się na wyjeździe z trzecioligowym Unionistas de Salamanca. Początek spotkania o godzinie 19:30.