33' Igor Łasicki
38'
38' Joseph Colley
31'

31' Serafin Szota za Juan Ibiza
63'
63' Joan Roman za Dejvi Bregu
63'
63' Alan Uryga za Joseph Colley
84'
84' Angel Rodado za Angel Baena
84'
84' Bartosz Jaroch za Jakub Krzyzanowski
89'
89' Szymon Sobczak
90'
90' Michał Żyro za Jesus Alfaro
90'
90' Marc Carbo
90'
90' Angel Rodado
90'
90' Alan Uryga
46'

46' Lirim Kastrati za Paweł Zieliński
49'

49' Fabio Nunes
63'

63' Imad Rondic za Jordi Sanchez
80'

80' Bartłomiej Pawłowski
90'

90' Imad Rondic
90'

90' Noah Diliberto za Dominik Kun
90'

90' Kamil Cybulski za Antoni Klimek
90'

90' Lirim Kastrati
90'

90' Kamil Cybulski
90'

90' Serafin Szota
111'
111' Dawid Szot
119'
119' Szymon Sobczak

Relacja z meczu Wisła Kraków - Widzew Łódź

120  + 3'

KONIEC! WISŁA W PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI! CO ZA DRAMATURGIA!

120  + 1'

Doliczone dwie minuty.

120

SZYMON SOBCZAK BOHATEREM! NIECZYSTY STRZAŁ GOKU, KOMPLETNIE NIEUDANY, ALE W ODPOWIEDNIM MIEJSCU ZNALAZŁ SIĘ SOBCZAK, KTÓRY SKIEROWAŁ PIŁKĘ DO SIATKI.

119

GOOOOOOOOOOL! 2:1 WISŁAAAAAAAAAAAAAA!

117

Zagranie ręką Michała Żyry w ofensywie. Co ciekawe, przeciwko sobie grają obecnie bracia Żyro - Michał i Mateusz.

110

Nie ma bramki! Rondić za szybko wbiegł w pole karne Wisły, gdy wykonywany był rzut od bramki. NIE-WIA-RY-GO-DNE!

109

Nie ma gola?

23:12

Co zrobił golkiper Wisły? Zaczął dryblować we własnym polu karnym, dokładnie na piątym metrze, ale nie zdołał minąć napastnika WIdzewa.

108

NIESAMOWITE! CO TU SIĘ WYDARZYŁO?! GOL DLA WIDZEWA 2:1

107

Ależ było groźnie w polu karnym Wisły. Pawłowski przełożył rywala przed bramką, ale szukał jeszcze podanie, a nie strzału. Korner.

106

Gramy dalej.

105

Koniec pierwszej połowy dogrywki.

105

Cybulski przed pole karne do Pawłowskiego, ale wielkie pudło.

105

Próba z dystansu Wiślaka, ale mocno niecelnie.

103

Znów Sobczak był blisko! Co za okazja. Dośrodkowanie z lewej strony, a napastnik Wisły intuicyjnie próbował skierować ją do bramki. Minimalnie się pomylił.

100

Rzut wolny dla Widzewa z dobrej pozycji. Faulował Carbo.

99

Nic nie było. Gramy dalej.

98

Ależ szansa dla Wisły! Przepychał się Sobczak z graczami Widzewa, ale nie zdołał oddać strzału z czterech metrów. Ale czy nie był pociągany?

93

Imad Rundić znów zameldował się w polu karnym Wisły, ale zablokowany jego strzał.

92

Zaczynamy od rzutu rożnego dla Wisły. Zakotłowało się, ale bez strzału.

91

Trochę oddechu po wielkich emocjach za nami. Rozpoczyna się dogrywka.

90  + 25'

I to jest koniec meczu! 1:1 i czeka nas dogrywka. Co za szalone widowisko.

90  + 24'

JEDNAK JEST GOL!

90  + 21'

Wielkie zamieszanie! Sędzia jeszcze nie zdążył dobiec do monitora, a musi rozdzielać piłkarzy.

90  + 21'

Ale jest VAR! Co jest sprawdzane?

90  + 20'

Gikiewicz wybił dośrodkowanie przed siebie, ale wprost pod nogi Rodado. Napastnik Wisły wykazał się dużym spokojem. Przymierzył i Wewnętrzną częścią stopy trafił do siatki Widzewa!

90  + 20'

GOOOOOOOOOOOOL! 1:1! NIESAMOWITE!

90  + 19'

Kolejna żółta kartka. Cybulski, ale co najważniejsze rzut wolny dla Wisły.

90  + 17'

Gikiewicz! Piąstkuje dośrodkowanie.

90  + 16'

To była ta szansa?! Po dośrodkowaniu "na aferę", strzał z 11 metrów oddał Rodado, ale zablokowany. Tylko korner, który znów nie zakończył się pomyślnie.

90  + 15'

Kolejna kartka. Tym razem Kastrati.

90  + 14'

Mogło być 2:0! Wstrzelił piłkę przed bramkę Bartłomiej Pawłowski, ale minęła ona wszystkich graczy.

90  + 12'

Pod faul na połowie rywala zagrał Nunes. Faulował Carbo na żółtą kartkę.

90  + 10'

Gikiewicz na raty, ale łapie to dośrodkowanie.

100  + 1'

Brzydki faul Żyry. Ewidentny rzut wolny.

90  + 8'

Zmiany w Widzewie - Kun i Klimek schodzą. Diliberto i Cybulski na boisku.

90  + 7'

Ucieka ten czas Wiśle. Na razie Widzew wzorowo wybija ją z rytmu.

90  + 5'

Kapitalny teraz powrót Pawłowskiego, który w ostatniej chwili zatrzymał gracza Wisły.

90  + 3'

Brzydkie ostatnie minuty. Faul za faul. Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie obejrzał Rondić.

90  + 1'

Doliczone aż 17 minut!

90

Żółta kartka dla Sobczaka. Faul w ofensywie.

87

Rzuca Wisła wszystko, co ma, aby wyrównać. Czasu jeszcze trochę ma, albowiem długie były przerwy na race oraz VAR.

84

Kolejne dwie zmiany w Wiśle. Na boisku Jaroch za Krzyżanowskiego oraz Rodado w miejsce Baeny.

84

Rzut rożny dla Widzewa, ale faul w ofensywie.

82

Około siedmiu minut trwała cała analiza.

80

BARTŁOMIEJ PAWŁOWSKI! 1:0 WIDZEW!

79

RZUT KARNY DLA WIDZEWA!

78

Sędzia podejdzie do monitora. Sam obejrzy tę sytuację.

75

Wygląda na to, że spalony był, ale być może wcześniej gracz Wisły faulował rywala. To może być rzut karny.

75

Długo trwa analiza na VAR, ale to zbyt ważny moment.

74

Ale zasygnalizowany spalony. Zobaczymy, co się wydarzyło. Skomplikowana sytuacja, bo było spore zamieszanie. Piłka odbijała się od różnych graczy - Wisły i Widzewa.

63

Zmiany, zmiany. W obu drużynach. Bregu i Colley opuszczają boisko w Wiśle. Goku i Uryga w ich miejsce. Natomiast w Widzewie Rondić za Sancheza.

59

Dłużej przy piłce zaczyna utrzymywać się Widzew.

55

Korner dla Wisły. Przedzierał się Baena.

53

A tu proszę! Nagle obudzili się goście! Kapitalną szansę miał Jordi Sanchez, ale jego uderzenie głową obronił golkiper Wisły Raton. Zagapił się Colley, który zgubił Hiszpana.

52

Nic nie klei się w grze Widzewa. Nie zmieniło się to także zaraz po przerwie.

49

Ale to powinna być żółta kartka dla Kuna. Duży błąd sędziego.

49

Brzydki faul i żółta kartka dla Fabio Nunesa.

48

Napiera Wisła również i po przerwie. Znów centra Baeny, ale głową nie trafia Bregu. Ponownie.

47

Strzał Carbo z dystansu, ale wysoko nad bramką.

46

Gramy! Druga połowa!

21:35

Zmiana w przerwie w ekipie Widzewa. Paweł Zieliński opuści boisko. W jego miejsce Lirim Kastrati. To druga wymuszona roszada w ekipie gości.

45  + 2'

Tempo meczu w pierwszej połowie było naprawdę całkiem niezłe, a na boisku nie było widać różnicy poziomów rozgrywkowych. Wręcz przeciwnie - to gracze "Białej Gwiazdy" dominowali, aczkolwiek nie potwierdzili tego w wyniku.

45  + 2'

Przerwa. Bez bramek w pierwszych 45 minutach.

45  + 1'

Jeszcze jeden korner dla Wisły, ale nie wykorzystują gospodarze tych stałych fragmentów gry.

45  + 1'

Doliczona minuta.

41

Przedarł się Klimek z da Silvą lewą stroną, ale dośrodkowanie nieudane. W dodatku Sanchez faulował rywala.

38

Żółta kartka dla Josepha Colleya. Faul taktyczny - tak uznał Damian Kos.

35

W końcu odgryzł się Widzew, ale Nunes oddał łatwy strzał po ziemi.

34

Żółta kartka dla Igora Łasickiego.

33

Poprzeczka! Znów Angel Baena na prawej stronie urwał się rywalom. Dośrodkowanie w pole karne, a w obramowanie bramki głową trafia jeden z graczy Wisły.

31

Zatrzymany w dryblingu Sobczak. Wywalczył aut i będzie zmiana w Widzewie, wymuszona. Serafin Szota w miejsce Juana Ibizy.

29

Będzie zmiana w Widzewie. Do wejścia przygotowany Szota.

28

Pierwszy kwadrans wyrównany, ale drugi już znacznie dla Wisły. Trzy naprawdę dobre sytuacje.

26

Znów Wisła marnuje sytuację. Piłka wyłożona do Bregu na 16 metr, ale nieczysto trafił w piłkę. To powinien być minimum celny strzał.

25

Colley trafił ręką w twarz Sancheza. Gwizdek sędziego jednak milczy.

23

Ależ szansa po wyrzucie z autu! Sobczak przestawił obrońcę Widzewa i zdołał oddać strzał lewą nogą, ale nad bramką.

22

Sobczak zabrał piłkę Silvie pod polem karnym Widzewa, ale podanie wzdłuż bramki zablokowane.

21

Ależ zamieszanie w polu karnym Widzewa po kolejnym kornerze dla gospodarzy. Krzyżanowski dryblował, ale ostatecznie stracił piłkę. W dodatku sędzia dopatrzył się spalonego.

20

Odpowiedź Widzewa, ale to uderzenie również zblokowane. Niezłe tempo tego meczu.

18

Aj mogło być groźnie. Baena dostał podanie na wolne pole przy szybkim ataku Wisły, ale po rykoszecie piłka w rękach Gikiewicza.

17

Fatalne dośrodkowanie Nunesa "zewniakiem".

15

Sytuacyjny strzał Kuna, ale piłka wylądowała pod nogami Żyry, który mógł zrobić coś więcej. Nawet nie oddał strzału.

14

Bardzo groźna strata Wisły pod własnym polem karnym, ale tylko korner dla Widzewa. Colley zablokował podanie wsteczne.

13

Faul w ofensywie Krzyżanowskiego. Ale dominuje Wisła w pierwszym kwadransie, choć nie ma z tego konkretów.

12

Zdaniem sędziego Sobczak nie był faulowany przez Żyro. Twarda walka, ale Wisła ma tylko korner.

11

Dłuższy fragment utrzymania się przy piłce przez Wisłę.

9

Rzut wolny dla gospodarzy po przewinieniu Pawła Zielińskiego.

7

Kolejna akcja Wiślaków. Aktywny jest Baena z prawej strony, ale kolejna centra wybita.

6

Dobra interwencja Łasickiego. To dzisiejszy kapitan Wisły.

5

Pierwszy rzut rożny dla Wisły. Mocna odpowiedź gospodarzy, dwa strzały zablokowane.

3

Pierwsza akcja Widzewa po dłuższym utrzymaniu piłki, ale dośrodkowanie w pole karne niezbyt udane.

1

Już pierwsza szansa dla Wisły po 15 sekundach, ale Sobczak na spalonym.

1

Zaczynamy!

20:30

Wybrzmiał hymn Wisły - "Jak długo na Wawelu".

20:29

Obie drużyny pojawiają się na murawie. Damian Kos jest dzisiejszym sędzią.

20:27

Skład Widzewa Łódź: Gikiewicz - Zieliński, Żyro, Fernandez, da Silva - Alvarez, Kun, Pawłowski - Nunes, Sanchez, Klimek

20:27

Skład Wisły Kraków: Raton - Szot, Łasicki, Colley, Krzyżanowski - Duda, Carbo - Baena, Alfaro, Bregu - Sobczak

20:23

To jedyne starcie przedstawicieli dwóch innych poziomów rozgrywkowych. Wisła na co dzień gra oczywiście w 1. lidze. Widzew natomiast w Ekstraklasie.

20:22

Dobry wieczór! Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok i kto? Kto zajmie ostatnie czwarte miejsce w gronie półfinalistów Pucharu Polski? Tego dowiemy się już niebawem - Wisła Kraków podejmuje Widzew Łódź.