• Vinicius Junior (24' 83')
Bayern Monachium
Real Madryt
43'
43' Noussair Mazraoui
24'

24' Vinicius Junior
46'
46' Raphael Guerreiro za Leon Goretzka
53'
53' Leroy Sane
57'
57' Harry Kane
80'
80' Serge Gnabry za Thomas Mueller
82'
82' Min-Jae Kim
87'
87' Alphonso Davies za Leroy Sane
64'

64' Toni Kroos
65'

65' Eduardo Camavinga za Nacho Fernandez
75'

75' Luka Modric za Jude Bellingham
76'

76' Brahim Diaz za Toni Kroos
83'

83' Vinicius Junior
87'

87' Joselu za Rodrygo
90'

90' Lucas Vazquez

Relacja z meczu Bayern Monachium - Real Madryt

22:53

Dziękujemy za dziś, dobranoc!

22:53

Rewanż za tydzień w środę w Madrycie.

22:53

Bayern zremisował z Realem 2:2 w pierwszym półfinale Ligi Mistrzów. Goście prowadzili po golu Viniciusa Jr. W drugiej połowie, w raptem cztery minuty, po bramce zdobyli Leroy Sane i Harry Kane. Do remisu z rzutu karnego ostatecznie doprowadził Vinicius Jr.

87

Zmiany w obu zespołach. Davies za Sane w Bayernie. Joselu za Rodrygo w Realu.

85

Niecelne uderzenie Gnabry'ego po indywidualnej akcji.

84

Brazylijczyk uderzył w jeden róg, Neuer rzucił się w drugi. Remis w Monachium!

84

VINICIUS JR! 2:2!

83

Kim Min-jae powalił Rodrygo. Ewidentny rzut karny i kartka dla Koreańczyka.

82

RZUT KARNY DLA REALU!

80

Gnabry w miejsce Muellera.

79

Neuer zatrzymał Viniciusa Jr. który uderzał z ostrego kąta!

75

Dwie zmiany w Realu. Zeszli Kroos i Bellingham. Weszli Modrić oraz Brahim Diaz.

75

Dośrodkowanie Kroosa, spokojna interwencja defensywy Bayernu.

73

Faul na Viniciusie Jr. Szansa dla Realu na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

70

Zamieszanie w polu karnym Realu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Real w szoku po tym, co się wydarzyło w drugiej połowie.

67

Minimalnie niecelne uderzenie Kane'a!

66

Camavinga w miejsce Nacho. Tchouameni przeszedł na środek obrony, Camavinga w jego miejsce do drugiej linii.

65

Kartka dla Kroosa.

64

Zablokowane uderzenie Viniciusa Jr.

60

Ruediger powalił Kane'a w polu karnym, ale nie ma mowy o kolejnym rzucie karnym dla Bayernu. Czysta interwencja niemieckiego obrońcy.

58
58

Cztery minuty, które wstrząsnęły Realem! 2:1 dla Bayernu, mimo że przed chwilą mogło być 0:2.

57

HARRY KANE! 2:1 DLA BAYERNU! CO ZA ZWROT!

56

Musiala dostał piłkę na lewej stronie. I tak samo jak Sane wpadł w pole karne. Musiala był za szybki dla Vazqueza, który faulował i mamy jedenastkę!

56

RZUT KARNY DLA BAYERNU!

54

Sane otrzymał podanie na prawym skrzydle. Niemiec odważnie wpadł w pole karne, wszedł między obrońców Realu i potężnym strzałem w bliższy róg nie dał szans Łuninowi! Remis!

53

GOL DLA BAYERNU!

50

Kolejna wspaniała kontra Realu. Vinicius Jr do Bellinghama, Anglik do Kroosa, który uderzył technicznie. Dobrze interweniował jednak Neuer.

48

Bayern próbuje ataków, ale Real dobrze się broni. Widać, że Hiszpanie są mocno nastawieni na kontrataki i dobicie przeciwnika.

45

Przerwa. Na razie 1:0 dla Realu. A wydawało się, że po doskonałym początku to Bayern zdobędzie pierwszą bramkę. Błysnął jednak Kroos, który obsłużył Viniciusa Jr i tyle do przerwy.

44

Rodrygo w mur, piłka na rzucie rożnym.

43

I teraz niemal identyczna okazja, ale dla Realu. Mazraoui faulował Bellinghama. Odpowiedź gości.

42

Bardzo dobre uderzenie Kane'a, które ominęło mur, ale na jego nieszczęście ominęło też bramkę Realu.

40

Faul Nacho na Musiali tuż przed polem karnym. Dogodna okazja dla Bayernu na bezpośredni strzał. Trybuny ożyły.

37

Bayern znów stara się atakować, ale na razie nie może złapać rytmu z początku spotkania.

33

Spokojniejszy fragment z obu stron. Real osiągnął cel, Bayern przytłumiony po bardzo dobrym początku i niekorzystnym układzie spotkania.

30
28

Vinicius Jr napędzał kontrę Realu, ale doskonale w pojedynku zachował się Kim, który, mimo że był wolniejszy, to przestawił rywala.

26

Pierwszy strzał i od razu gol. Real przeczekał burzę i ataki ze strony gospodarzy. A potem w swoim stylu wyprowadził cios. Niesamowita drużyna.

24

Prostopadłe podanie Kroosa do Viniciusa Jr, który wyszedł sam na sam z Neuerem i spokojnie wykorzystał tę sytuację! 0:1!

23

GOL DLA REALU!

18

Real w końcu przeniósł ciężar gry na połowę Bayernu. Na razie bez efektów pod bramką Neuera, ale dobre i to po takim początku.

15

I kolejny niecelny strzał Musiali. Real nie jest w stanie nie tylko wyprowadzić ataku, ale ma też problem z wyjściem z własnej połowy.

12

Wsteczne podanie Muellera do Musiali. Pomocnik Bayernu znalazł się w polu karnym i oddał niecelny strzał. Przygniatająca przewaga gospodarzy.

9

Kolejny przechwyt Bayernu. Tym razem piłkę stracił Bellingham. Na strzał z połowy zdecydował się Kane, ale nie trafił w bramkę, do której nerwowo wracał Łunin.

7

Kolejny szybki atak Bayernu. Mocny, ale niecelny strzał Sane. Na razie dominacja gospodarzy.

6

Celny strzał Kane'a, spokojna interwencja Łunina.

5

Dwa rzuty rożne dla Bayernu, ale bez zagrożenia dla bramki Bayernu.

1

Już w pierwszej akcji szansę na gola miał Bayern! Sane wpadł w pole karne, ale uderzał z ostrego kąta i dobrze interweniował Łunin. Mocny start Bayernu!

1

21:01

Kibice Bayernu oddali hołd Franzowi Beckenbauerowi.

21:00

Obie drużyny już na boisku. Za nami hymn Ligi Mistrzów. Zaraz zaczynamy!

20:41

W obu drużynach braki. Z powodu kontuzji w Bayernie nie zagrają m.in. Coman, de Ligt czy Boey. Z tego samego powodu w Realu nie ma Alaby. Carvajal zawieszony jest za kartki.

20:40

Skład Realu: Łunin - Vazquez, Nacho, Ruediger, Mendy - Valverde, Tchouameni, Kroos, Bellingham - Vinicius Jr, Rodrygo.

20:39

Skład Bayernu: Neuer - Kimmich, Dier, Kim, Mazraoui - Laimer, Goretzka - Sane, Mueller, Musiala - Kane.

20:38

Real w fazie pucharowej najpierw wyeliminował RB Lipsk (1:0 i 1:1), a w poprzedniej rundzie zrewanżował się obrońcom tytułu - Manchesterowi City (3:3, 1:1 k. 4:3).

20:37

W 1/8 finału Bayern wyeliminował Lazio (0:1 i 3:0), a w ćwierćfinale niespodziewanie rozprawił się z Arsenalem (2:2 i 1:0).

20:36

Witamy i zapraszamy na relację na żywo z pierwszego półfinału Ligi Mistrzów. W Monachium Bayern podejmie Real Madryt. Początek o 21:00.