0
Lazio Rzym
Bayern Monachium
60'
60' Manuel Lazzari za Elseid Hysaj
69'
69' Ciro Immobile
74'
74' Pedro Rodriguez za Gustav Isaksen
74'
74' Valentin Castellanos za Ciro Immobile
81'
81' Daichi Kamada za Luis Alberto
81'
81' Patric za Mario Gila
67'

67' Dayot Upamecano
68'

68' Joshua Kimmich
73'

73' Matthijs de Ligt za Leon Goretzka
81'

81' Mathys Tel za Leroy Sane
81'

81' Eric Choupo-Moting za Thomas Mueller

Relacja z meczu Lazio Rzym - Bayern Monachium

23:03

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na Sport.pl!

22:55

PSG - Real Sociedad 2:0 (koniec).

Koniec spotkania także w Paryżu. Po pierwszej wyrównanej połowie, w drugiej na boisku rządzili już paryżanie. Gole Kyliana Mbappe i Bradleya Barcoli sprawiają, że do Kraju Basków zespół Luisa Enrique wybierze się w komfortowej sytuacji.

90  + 5'

Koniec meczu! Lazio Rzym - Bayern Monachium 1:0!

Sensacja w Rzymie stała się faktem, a o wszystkim zadecydował faul Dayota Upamecano w polu karnym z 66. minuty. Obrońca Bayernu wyleciał z boiska, Ciro Immobile wykorzystał rzut karny i to rzymianie na rewanż w Monachium (5 marca) pojadą z jednobramkową przewagą.

90  + 2'

Pedro! Po składnej kontrze i podaniu Kamady Hiszpan uderzył dokładnie tam, gdzie stał Neuer!

90  + 1'

Pięć minut doliczonych do tego meczu. Musiala zbiegł z piłką do środka i szukał podania do Kane'a, ale jego zagranie zostało przecięte.

90

Felipe Anderson zablokowany w polu karnym Lazio! Mieli gospodarze sytuację na drugiego gola.

88

Provedel świetnie łapie dośrodkowanie Kimmicha.

87

Po akcji i dośrodkowaniu Tela, bardzo niecelnie uderzał głową Choupo-Moting. Jeszcze Lazzari wybija na róg.

86

Kane uderza tylko w mur. Rzut rożny dla Bayernu.

84

Kane faulowany około 23 metrów od bramki Lazio. Szansa z rzutu wolnego dla Bayernu.

83

W Bayernie na boisku pojawili się Tel i Choupo-Moting, którzy zmienili Sane i Muellera.

82

Tak bramkę z rzutu karnego strzelił dla Lazio Ciro Immobile.

80

Zmiany w Lazio. Schodzi Gila, wchodzi Patric. Kamada z kolei zastępuje Luisa Alberto.

77

Długie podanie Kimmicha na prawą stronę pola karnego do wbiegającego Mazraouiego, ten jednak nie zdołał zgrać piłki przed bramkę.

74

Dwie zmiany w Lazio. Castellanos i Pedro za Isaksena i Immobile.

22:31

PSG - Real Sociedad 2:0 (70'). GOOOOOOOOOOOL!!! Bradley Barcola!

Kapitalna indywidualna akcja akcja Barcoli lewym skrzydłem, który minął dwóch rywali, wpadł w pole karne i płaskim strzałem posłał piłkę obok Remiro do bramki Realu Sociedad!

73

W Bayernie De Ligt zmienia Goretzkę. Po rzucie rożnym Kim główkuje nad bramką.

72

Bayern atakuje. Musiala zablokowany w polu karnym przez Romagnolego. Będzie rzut rożny.

22:28

Tak gola dla PSG na 1:0 strzelił Kylian Mbappe:

71

Matthijs de Ligt zaraz wejdzie na boisko w Bayernie, a w Lazio przygotowany do gry Pedro Rodriguez.

69

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ciro Immobile pewnie pokonuje z jedenastu metrów Manuela Neuera! Lazio prowadzi z Bayernem 1:0!

66

Rzut karny dla Lazio i czerwona kartka dla Dayota Upamecano! Francuz brutalnie sfaulował w polu karnym Isaksena!

64

Kombinacyjna akcja Musiali z Mazraouim, kończy się to doskonałą interwencją Guendouziego w polu karnym.

22:18

PSG - Real Sociedad 1:0 (58'). GOOOOOOOOOOOL!!! Oczywiście Kylian Mbappe!

Po dośrodkowaniu Dembele piłkę zgrał Marquinhos, a Mbappe przed bramką uprzedził Remiro i pokonał hiszpańskiego bramkarza! 1:0 dla gospodarzy!

60

Manuel Lazzari wchodzi w Lazio w miejsce kontuzjowanego Hysaja.

59

Hysaj raz jeszcze się przewrócił. Ambicja Albańczyka, ale też koniec meczu dla niego. Będzie potrzebna zmiana.

58

Po dośrodkowaniu Muellera z prawego skrzydła Kane uderza głową nad poprzeczką.

57

Bayern stara się stworzyć coś w ataku pozycyjnym. Ale Bawarczycy są dziś zaskakująco bezradni.

54

Hysaj prawdopodobnie doznał kontuzji podczas akcji ofensywnej Lazio. Jeszcze próbuje to rozbiegać, ale może być trudno.

52

Teraz groźnie pod bramką Lazio! Po płaskiej centrze Mazraouiego, uderzenie wślizgiem Musiali zablokowane. Rzut rożny.

51

Zablokowane uderzenie głową Guendouziego i kolejny korner.

50

Z nową energią wyszło na drugą połowę Lazio. Felipe Anderson zdobywa rzut rożny dla gospodarzy.

48

Ależ okazja dla Lazio! Isaksen sam na sam z Neuerem, broni Niemiec!

46

Rozpoczynamy drugą część spotkania! Oba zespoły bez zmian.

21:57

Bayern nie oddał celnego strzału w pierwszej połowie meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Kiedy ostatnio to się Bawarczykom zdarzyło? Jeszcze w 2011 roku.

21:56

Sytuacja Jamala Musiali:

21:50

PSG - Real Sociedad 0:0 (przerwa). W Paryżu do przerwy bezbramkowy remis, a Real Sociedad w niczym nie ustępuje bogaczom z Parc des Princes. Co więcej, w końcówce pierwszej połowy to Mikel Merino trafił w poprzeczkę bramki Gianluigiego Donnarummy.

45

Koniec pierwszej połowy. Lazio Rzym - Bayern Monachium 0:0.

Przeciętne widowisko w Rzymie, Bayern nie może znaleźć sposobu na szczelną defensywę Lazio, a i gospodarze w kontratakach nie są w stanie wiele sobie stworzyć pod bramką Neuera.

21:47

Szybka kontra Lazio. Dwójkowe rozegranie Guendouziego z Isaksenem, Francuz uderza zza pola karnego, ale blokują to obrońcy Bayernu.

44

Akcja prawym skrzydłem Bayernu. Dośrodkowanie Mazraouiego jednak zablokowane.

43

Próba szybkiej kontry w wykonaniu Lazio. Immobile jednak został zatrzymany w polu karnym gości.

41

Szansa dla Musiali! Reprezentant Niemiec po ładnej akcji Bayernu dostał piłkę w polu karnym, jednak uderzył nad bramką!

39

Fatalne wybicie Provedela, piłka błyskawicznie zagrana do Kane'a, jednak ten był na spalonym.

38

Isaksen ściął z piłką z prawego skrzydła do środka, jednak uderzył z dystansu nad bramką.

36

Bayern naciska. Jeszcze jedna wrzutka w kierunku Kane'a, świetnie interweniuje Gila. Po chwili przy linii końcowej przedarł się w pole karne Musiala, ale jego wycofanie przed bramkę było niedokładne i przeczytane przez obrońców Lazio.

35

Mueller dośrodkowywał piłkę z głębi pola w kierunku Kane'a, jednak dobrze uprzedził swojego przeciwnika Romagnoli.

21:33

PSG - Real Sociedad 0:0 (30'). W Paryżu wciąż bez bramek, ale w drugiej połowie niespodziewanie lepszy był Real Sociedad. W najlepszej sytuacji główka Andre Silvy poszybowała nad poprzeczką!

31

Sprytne rozegranie gości, ale Sane uderza nieznacznie obok słupka!

30

Musiala faulowany 20 metrów od bramki Lazio! Bardzo groźna szansa dla Bayernu.

29

Potężny i bardzo niecelny strzał z dystansu Upamecano.

28

Długo rozgrywa piłkę Bayern wokół pola karnego Lazio, niczym drużyna piłki ręcznej. Goście nie są jednak w stanie znaleźć luki w defensywie gospodarzy.

27

Ostro potraktował Kimmich Guendouziego. Rzut wolny dla Lazio, ale piłka na połowie rzymian.

25

Długo utrzymuje się przy piłce Bayern, ale nic z tego nie wynika, bo gospodarze są bardzo dobrze zorganizowani.

23

Długa piłka na prawe skrzydło do Sane. Skrzydłowy Bayernu się jednak poślizgnął i nie przejął futbolówki.

22

Mocno z dystansu uderzył teraz Luis Alberto, ale piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Bayernu!

20

Lazio na razie bardzo solidnie spisuje się w defensywie. Bayern nie ma komfortu w grze ofensywnej.

17

Po rzucie rożnym celnie głową uderza Romagnoli, ale zdecydowanie za lekko, by zaskoczyć Neuera.

16

Guendouzi wywalczył korner dla Lazio.

21:18

PSG - Real Sociedad 0:0 (15'). Co się dzieje w Paryżu? Tu pierwszy kwadrans dla PSG z jedną niewykorzystaną szansą Kyliana Mbappe (obronił Remiro), ale Real Sociedad wcale nie pękł. Będzie ciekawie.

15

Teraz Harry Kane trafia w słupek bramki gospodarzy, ale wcześniej był gwizdek, bo zdaniem sędziów faulował Musiala.

14

Kane szukał zagrania za linię obrony do Muellera, ale ten nie miał szans na przejęcie piłki.

12

Blisko nieporozumienia Neuera z Upamecano na granicy pola karnego. Czyhał na piłkę Immobile, ale się nie doczekał błędu.

10

Rzut rożny kończy się tylko bardzo niecelnym strzałem zza pola karnego Mazraouiego.

9

Zablokowany Musiala w polu karnym. Korner dla gości z Monachium.

8

To Bayern ma w pierwszych minutach przewagę w posiadaniu piłki, a niewykorzystana sytuacja Kane'a jest dużym sygnałem ostrzegawczym dla gospodarzy.

6

Kane! Ależ pudło Anglika! Po zagraniu za linię obrony Mueller zgrał piłkę głową na piąty metr do Kane'a, a ten huknął nad poprzeczką!

5

Próba znalezienia w polu karnym Immobile nieudana. Goście przejmują piłkę.

4

Isaksen faulowany około 25 metrów od bramki Bayernu. Groźny rzut wolny dla gospodarzy.

3

Jest zmiana w wyjściowym składzie Lazio. Cataldi za Vecino, który miał problemy na rozgrzewce.

2

Próba akcja ofensywnej Bayernu Monachium Guendouzi zatrzymuje przed szesnastką Musialę.

1

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

21:00

Sędzia Francois Letexier z Francji wyprowadził oba zespoły na murawę Stadio Olimpico. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:59

Tak z kolei zagra Bayern Monachium. Trzy zmiany w składzie względem kompromitacji w Leverkusen. Są Mueller, Guerreiro i Kimmich, nie ma Diera, Boeya oraz Pavlovicia.

20:57

Skład Lazio Rzym na dzisiejsze spotkanie.

20:56

W drugim dzisiejszym spotkaniu Kylian Mbappe i jego Paris Saint-Germain zagra na Parc des Princes z rewelacją fazy grupowej - Realem Sociedad. Faworytem są z pewnością paryżanie, ale Baskowie z kolei chcą pokazać, że nieprzypadkowo wygrali grupę z finalistą ubiegłorocznej edycji - Interem Mediolan.

20:55

Wczoraj FC Kopenhaga przegrała z Manchesterem City 1:3, a RB Lipsk uległo Realowi Madryt 0:1, a dziś czas na kolejne spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów! Skupimy się przede wszystkim na rywalizacji w Rzymie, gdzie Lazio na Stadio Olimpico podejmie Bayern Monachium. Zespół Maurizio Sarriego, który przeciętnie spisuje się w Serie A, chce pójść drogą Bayeru Leverkusen i doprowadzić do kolejnej sensacji z udziałem zespołu Thomasa Tuchela.

20:53

Witamy serdecznie na relacji na żywo ze środowych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów, w których Lazio Rzym zmierzy się z Bayernem Monachium, a Paris Saint Germain podejmie Real Sociedad. Początek obu spotkań o godzinie 21:00.