34' Sergi Roberto
37'

37' Raphinha
46'
46' Bradley Barcola za Marco Asensio
48'
48' Ousmane Dembele
51'
51' Vitinha
61'
61' Warren Zaire-Emery za Kang-In Lee
65'
65' Vitinha
85'
85' Goncalo Ramos za Fabian Ruiz
89'
89' Lucas Beraldo
61'

61' Joao Felix za Lamine Yamal
61'

61' Pedri za Sergi Roberto
62'

62' Raphinha
75'

75' Andreas Christensen za Frenkie de Jong
75'

75' Ferran Torres za Raphinha
77'

77' Andreas Christensen
82'

82' Pau Cubarsi
85'

85' Fermin Lopez za Ilkay Gundogan
88'

88' Andreas Christensen
89'

89' Fermin Lopez

Relacja z meczu Paris Saint-Germain - FC Barcelona

90  + 4'

Koniec meczu!!!!! Barcelona wygrywa na wyjeździe z PSG 3:2!!!!!!!!!!

90  + 3'

Mbappe zablokowany na 18 metrze przez Araujo. Świetny mecz obrońcy Barcelony.

90  + 2'

Ter Stegen pewnie łapie podanie w pole karne Dembele.

90  + 1'

Christensen dobrze przejął piłkę, ale fatalnie podał do kontry.

90

Sędzia doliczył 4 minuty.

89

Żółte kartki dla Beraldo i Fermina Lopeza.

88

Żółta kartka dla Christensena. On też nie zagra w rewanżu w Barcelonie. Podobnie, jak Sergi Roberto.

87

Dembele w polu karnym z łatwością minął Kounde, ale prawą nogą strzelił obok słupka.

86

Zmiany. W Barcelonie schodzi Gundogan, a wchodzi Fermin Lopez. W PSG Ramos zastępuje Ruiza.

85

Sędzia sprawdzał potencjalny rzut karny dla PSG, ale nie ma jedenastki.

84

Teraz PSG jest długo w ataku pozycyjnym, ale Barcelona mądrze się broni.

82

Cubarsi z żółtą kartką.

80

Lewandowski w łatwy sposób stracił piłkę na 30 metrze, ale Dembele w kontrze źle podał.

78

Jak padła bramka? Z rzutu rożnego z lewej strony dośrodkował Gundogan, a Christensen wyskoczył na czwartym metrze i głową strzelił do siatki. Biernie przy Christensenie zachował się zmiennik PSG - Zaire-Emery.

77

GOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3:2!!!!!!!!!!!!!!

76

Mendes świetnie przerywa kontrę Barcelony i podanie do Torresa na 11 metr.

75

Dwie zmiany w Barcelonie. Wchodzą Ferran Torres i Christensen, a schodzą de Jong i Raphinha.

74

Felix strzelał z ponad 20 metrów w kontrze, ale zbyt lekko i Donnarumma pewnie złapał piłkę.

73

Zobaczmy drugiego gola Barcelony i cudowną asystę Pedriego.

71

Araujo ratuje Barcelonę spektakularną interwencją i blokuje strzał Barcoli.

70

Raphinha strzelił z wolnego mocno z 30. metrów, ale bramkarz PSG złapał piłkę.

69

Lewandowski faulowany na ok. 30 metrze, wydawało się, że będzie druga żółta kartka dla Vitinhy, ale sędzia oszczędził Portugalczyka.

67

Zobaczmy gole dla PSG.

65

Żółta kartka dla Vitinhy.

62

Jak padła bramka? Pedri, który pojawił się na boisku minutę temu, kapitalnie podał nad obrońcami do Raphiny, a ten z 11 metrów strzelił precyzyjnie w róg.

62

GOOOOOOOOL DLA BARCELONY! - 2:2!!!!!!!!!!!

61

Zmiana w PSG. Wchodzi Emery za Lee, a w Barcelonie Felix i Pedri za Yamala i Sergi Roberto.

59

PSG dominuje, Barcelona gra fatalnie w drugiej połowie.

57

Pedri szykuje się do wejścia.

57

Araujo świetnie zablokował Ruiza na 18 metrze.

55

Kontra PSG, ale ter Stegen świetnie broni strzał Barcoli z 10 metrów.

53

Fatalne dośrodkowanie Cancelo z lewego skrzydła.

52

Jak padła bramka? Ruiz świetnie z 18 metra podał piłkę w pole karne do Vitinhy, ten strzelił końcem buta w długi róg i zdobył gola.

51

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PSG - 2:1!!!!!!!!

49

Jak padła bramka? Zespołowa akcja PSG, piłkę dostał Mbappe przy końcowej linii, odegrał na trzeci metr, źle wybił piłkę Araujo, a po chwili Dembele kapitalnie minął na zamach Sergi Roberto, mocno strzelił pod poprzeczkę i zdobył gola.

48

GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA PSG! 1:1!!!!!!!!!!

47

Cancelo świetnie przechwycił piłkę w kontrze PSG.

47

Jedna zmiana w PSG. Wchodzi Barcola, a wchodzi Asensio.

46

Początek drugiej połowy! Zaczyna FC Barcelona.

45  + 2'

Koniec I połowy. Mbappe wściekły biegnie do szatni, bo jego PSG przegrywa z Barceloną do przerwy 0:1. Jedynego gola zdobył Raphinha. Początek meczu zdecydowanie był dla PSG, ale potem kontrolę nad meczem przejęła Barcelona.

45  + 2'

Świetna kontra Barcelony. Raphinha uprzedził rywala przy linii końcowej przerzucił piłkę do Yamala, ale ten fatalnie przestrzelił - wysoko nad poprzeczką.

45

Sędzia doliczył dwie minuty.

44

Mbappe strzelał z 13 metrów w bardzo dobrzej sytuacji, ale i tak był spalony.

43

Zapowiadało się na bardzo groźną kontrę Barcelony, ale Yamal uwikłał się w drybling i stracił piłkę.

41

Świetny przechwyt Barcelony blisko pola karnego PSG, wbiegł w nie Cancelo, ale niepotrzebnie strzelał z 15 metrów, zamiast podać do Lewandowskiego.

40

Tak padł gol dla Barcelony.

37

Jak padła bramka? Od środka boiska świetnie z piłką zabrał się i rozprowadził akcję Lewandowski, podał na prawe skrzydło do Yamala, ten dośrodkował, z piłką minął się Lewandowski, źle ją odbił Donnarumma, a Raphinha z 11 metrów trafi do pustej bramki!

37

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCELONY!!!!!!!!!!!!!!

36

Tymczasem Atletico Madryt prowadzi z BVB 2:0. Gola strzelił Samuel Lino.

35

Żółta kartka dla Sergi Roberto. Nie zagra w rewanżu w Barcelonie.

34

Świetne rozegranie rzutu rożnego przez Barcelonę, podanie na 15 metr do Raphinhy, ten strzelił, ale wprost w rywala!

31

Dobra kontra Barcelony. Kapitalne, dalekie podanie Gundogana do Raphinhy, ale Brazylijczyka uprzedził Marqunihos i przechwycił piłkę.

29

Mbappe wyraźnie faulowany w polu karnym przez Cancelo, ale sędzia pokazał spalonego. Barcelona ma szczęście, bo mógł być rzut karny dla PSG.

27

Cancelo strzelał z ok. 30 metrów, ale obok słupka.

25

Kibice PSG wyzywają teraz Barcelonę.

23

Raphinha strzelał z ok. 30 metrów, ale dobrze obronił Donnarumma i wybił piłkę na rzut rożny.

21

Ależ szansa Barcelony! Po rzucie rożnym strzelał głową z pięciu metrów Lewandowski, ale Mendes odbił piłkę z linii bramkowej. Po chwili strzał Yamala z 11 metrów został zablokowany.

20

Kontra Barcelony, Raphinha wbiegł w pole karne, strzelał z ostrego kąta, ale został zablokowany.

19

Nuno Mendes minął w polu karnym dwóch rywali - Kounde i Yamala, ale zablokował go Araujo.

17

Lewandowski faulowany w środku pola przez Beraldo.

15

Raphinha wrócił do gry.

13

Kontuzja Raphiny. Leży na boisku i cierpi.

12

Kontra PSG. Mbappe wbiegł w pole karne, strzelił z 14 metrów, ale został zablokowany.

11

Asensio strzelił z 18 metrów, ale w środek bramki i ter Stegen pewnie złapał piłkę.

10

Tymczasem Atletico Madryt prowadzi 1:0 z BVB. W piątej minucie gola strzelił de Paul.

9

Sporo na razie nieudanych, dalekich podań Barcelony.

7

Vitinha strzelił z 15 metrów, ale zbyt lekko, w środek bramki.

6

Świetne długie, dalekie podanie ter Stegena do Raphiny, ale Donnarumma uprzedził skrzydłowego Barcelony.

5

Pierwsza szansa Mbappe, strzelił z 12 metrów, ale daleko obok słupka.

3

Dembele zatrzymany w kontrze przez Cancelo.

3

Tutaj można śledzić relację LIVE z meczu

2

Rzut rożny dla PSG już po niespełna półtorej minucie.

1

Już w 40 sekundzie Dembele faulowany przez Cancelo. Wolny dla gospodarzy.

1

Początek meczu! Zaczyna PSG.

21:00

Hymn Ligi Mistrzów.

20:49

A tak wygląda zestawienie Barcelony. W "11" jest Robert Lewandowski!

20:48

Tak wygląda skład PSG.

20:47

Dobry wieczór Państwu. Zapraszamy do relacji na żywo z 1. meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów: PSG - FC Barcelona.