• Bernardo Silva (2') , Phil Foden (66') , Josko Gvardiol (71')
Real Madryt
Manchester City
1'
1' Aurelien Tchouameni
12'
12' Ruben Dias (sam.)
14'
14' Rodrygo
2'

2' Bernardo Silva
37'

37' Manuel Akanji
71'
71' Brahim Diaz za Rodrygo
71'
71' Luka Modric za Toni Kroos
79'
79' Federico Valverde
81'
81' Daniel Carvajal
86'
86' Joselu za Vinicius Junior
66'

66' Phil Foden
71'

71' Josko Gvardiol
87'

87' Julian Alvarez za Phil Foden
88'

88' Bernardo Silva

Relacja z meczu Real Madryt - Manchester City

22:57

Wielki to był spektakl pełen emocji, zwrotów akcji i piękny goli. Ostatecznie kończy się on zasłużonym remisem. Z wypiekami na twarzy czekamy na rewanż w Madrycie.

90  + 4'

Doliczony czas gry nie przyniósł nam już nic ciekawego. KONIEC 3:3!

90  + 1'

Doliczone cztery minuty.

90

Dośrodkowanie do Bellinghama. Skuteczna interwencja Stonesa. Korner.

89

Urwał się Carvajal, ale zagrał w ciemno w pole karne. Do nikogo.

88

Żółta kartka dla Bernardo Silva. Sfaulował Brahima Diaza.

87

Julian Alvarez za Phila Fodena. Z bólem nogi kończy występ Anglik.

86

Joselu za Viniciusa.

81

Żółta kartka za protesty dla Daniego Carvajala.

80

Modrić -> Vinicius -> Valverde! Co za petarda z woleja gracza Realu! Ponownie mamy remis. CO ZA MECZ!!

79

GOOOOOOOOOOL! 3:3 VALVERDE!

78

Teraz to Real musi męczyć się w konstruowaniu akcji w ataku pozycyjnym.

76

Zmiany w Realu. Musiał zareagować Ancelotti. Na boisku Modrić i Brahim Diaz za Kroosa i Rodrygo.

72

To pierwszy gol Gvardiola w tym sezonie. Wybrał niezły moment.

71

PODSZEDŁ CHORWAT POD POLE KARNE REALU. DOSTAŁ PIŁKĘ I HUKNĄŁ BEZ ZASTANOWIENIA! ŁUNIN ZNÓW BEZRADNY!

71

NIESAMOWITEEEEEEE! JOSKO GVARDIOL! 3:2 DLA CITY! ZNOWU Z DYSTANSU!

69

Jak zareaguje Real? Ten wynik jest raczej pozytywny dla City.

66

PHIL FODEN ZDEJMUJE PAJĘCZYNĘ BRAMKI ŁUNINA STRZAŁEM Z 20 METRÓW. POEEEEZJA!

66

ŁOOOOOOOOOOOOO FODEN! CO ZA UDERZENIE I MAMY REMIS! 2:2!

64

Skuteczny powrót Haalanda za Viniciusem po stracie Fodena.

63

Carvajal zatrzymuje Grealisha. Korner.

62

Valverde. Z dystansu na wiwat.

60

Teraz Bernardo Silva! Mniej pewnie Łunin, ale i tak piłka w jego rękach.

60

Foden z dystansu! Celnie, ale wprost w Łunina.

58

Niewiele się zmienia w obrazie gry. Na razie wskazówki przekazane przez Guardiolę nie pomogły.

56

Rodrigo do Viniciusa, ale nad bramką Brazylijczyk! Świetna szansa.

55

Rodri wyskoczył najwyżej, ale strzał nad bramką.

55

Faulowany Haaland przed Rudigera. Ich pojedynki to również ozdoba spotkania.

53

Ależ strata City tuż przed swoim polem karnym. Próbował wykorzystać to Bellingham, ale strzał obok bramki.

51

Brzydkie zachowanie Viniciusa. Najpierw sfaulował Grealisha, a potem wyraził swoje pretensje do Anglika.

49

Grealish strzela z lewej strony prawą nogą, ale wysoko nad bramką.

48

Brzydki początek drugiej połowy. Sporo fauli.

1

Obie drużyny bez zmian. Gramy! Druga połowa!

22:05

Realizator podąża za Kevinem De Bruyne. Czy Belg jest w stanie grać?

22:00

A tak padły dwie bramki dla Realu.

22:00
45  + 3'

Przerwa. Za nami kapitalna pierwsza połowa w wykonaniu Realu. Gospodarze zasłużenie prowadzą 2:1, choć już w trzeciej minucie przegrywali. "Królewscy" doskonale wyglądają w średnim pressingu i wyprowadzają śmiertelne kontry.

45  + 1'

Doliczone trzy minuty.

44

Rozkłada ręce Rodri. Nie ma do kogo zagrać. To scena opisująca pierwszą połowę City.

42

Vinicius znów prosto w Ortegę! Kolejna bardzo groźna kontra Realu. Niesamowite są te szybkie ataki po odzyskaniu piłki.

39

Dośrodkowanie Fodena, ale za głębokie. Kompletnie niewidoczny jest Anglik, który ostatnio był w kapitalnej formie.

37

Faul na Viniciusie. Żółta kartka dla Akanjiego. Sędzia uznał, że to przewinienie taktyczne.

37

Brzydki faul Bellinghama. To powinna być żółta kartka, a Anglik również jest zagrożony pauzą.

33

Ależ się zadziało! Najpierw akcja kombinacyjna City. Rodri-Kovacić-Grealish. Strzał Anglika zablokowany. Z kontrą ruszył Real, ale Rodrygo nie znalazł okienka bramki Ortegi. To powinno być lepsze uderzenie.

32

Świetnie Real pracuje w średnim pressingu. Nie dopuszczają rywali do swojego pola karnego.

31

Wysoko zapędził się Carvajal, który dostał długie podanie. Zagrał do Rodrygo, który po zejściu do środka próbował zaskoczyć Ortegę. Uderzył jednak wprost w bramkarza gości.

30

Brzydki faul na Bellinghamie. Przewinił Foden, ale bez kartki.

27

Spokojne minuty za nami. Był strzał z dystansu Viniciusa, ale wysoko nad bramką.

25

Wysokie podanie Kovacicia do Haalanda, ale piłka w rękach Łunina.

24

Bardzo dużo stykowych pojedynków puszcza dzisiaj sędzia. Pozwala na twardą grę.

22

Długo konstruowana była akcja gości. W końcu strata i Real ruszył z kolejną kontrą. Ale tylko Vinicius z Rodrygo.

20

Spokojna wymiana podań między stoperami City.

19

Znów kontra. Valverde z lewej nogi zza pola karnego. Wprost w Ortegę.

15

Szansę miało City, ale podanie "zewniakiem" Grealisha zatrzymał Łunin. Kontrę wyprowadził Vinicius, podając na wolne pole do Rodrygo. Brazylijczyk nie był na spalonym, albowiem wybiegał z własnej połowie. Wygrał pojedynek biegowy z Akanjim i chytrym strzałem dał prowadzenie Realowi!

14

GOOOOOOOOOOOOL! RODRYGO 2:1! CO TU SIĘ STAŁO?!

13

Znów dłuższy fragment Realu na połowie City. Kilkukrotnie zmieniania była strona rozegrania akcji, aż w końcu piłka trafiła do środka do Camavingi. Francuz nie kalkulował - oddał strzał z dystansu, a piłka odbiła się od jednego z gracza City! Totalnie zaskoczony Ortega.

12

GOOOOOOOL! CAMAVINGA! 1:1! PO RYKOSZECIE

11

Na razie Real ma problem, aby wyprowadzić kontrę.

10

Spokojnie buduje swoją akcję City.

7

Ależ groźnie w polu karnym Realu! Gvardiol do Haalanda, który uderzał z ostrego kąta. Obronił Łunin. Potem poprawiał Grealish. Anglik zablokowany. Dzieje się mnóstwo od samego początku.

5

Próbuje odpowiedzieć Real. Bolesny cios na samym początku starcia. Protesty po domniemanym faulu na Bellinghamie.

2

Wszyscy spodziewali się dośrodkowania, a Bernardo Silva totalnie zaskoczył strzałem w krótki róg. Zawalił Ukrainiec tę bramkę. City na błyskawicznym prowadzeniu.

2

GOOOOOOOL! TOTALNIE ZASKOCZONY ŁUNIN! BERNARDOOOO SILVA 1:0!

1

I już żółta kartka. Aurelien Tchouameni. Faulował Grealisha. Bez Francuza w rewanżu - to był jeden z zagrożonych piłkarzy.

1

Zaczynamy! Niech się dzieje!

21:01

Aż czterech zawodników Realu Madryt z podstawowego składu jest zagrożonych pauzą w przypadku żółtej kartki.

20:58

THE CHAMPIOOOOOOONS!

20:57

Francuski sędzia Francois Letexier wyprowadza obie drużyny na murawę!

20:54

Na Santiago Bernabeu wybrzmiewa hymn Realu.

20:53

W poprzedniej fazie Real wyeliminował RB Lipsk. Natomiast Manchester City miał łatwiejsze zadanie - ograło FC Kopenhaga.

20:47

Obaj trenerzy mają przed pierwszym spotkaniem na Santiago Bernabeu problemy kadrowe. Carlo Ancelotti na środku obrony postawił na nominalnego środkowego pomocnika - Aureliena Tchouameniego - natomiast jeszcze większy ból głowy miał Pep Guardiola, który nie mógł skorzystać z Edersona, Nathana Ake czy Kyle'a Walkera, a w dodatku w ostatnich godzinach stracił Kevina De Bruyne. Belg był przewidywany do gry w podstawowym składzie, ale ostatecznie siada na ławce przez problemy żołądkowe.

20:44

Skład Realu Madryt: Łunin - Carvajal, Rudiger, Tchouameni, Mendy - Valverde, Camavinga, Kroos - Vinicius, Bellingham, Rodrygo.

20:43

Skład Manchesteru City: Ortega Moreno, Akanji, Stones, Dias (C), Gvardiol, Rodri, Kovačić, Bernardo, Foden, Grealish, Haaland.

20:42

Historia ich ostatnich konfrontacji jest niezwykle bogata. Dwa lata z rzędu spotykali się w półfinale. Zwycięzca dwumeczu wygrywał wówczas całe rozgrywki.

20:41

Tak! Tak! To już dzisiaj. Startują ćwierćfinały Ligi Mistrzów i od razu dostajemy danie wyjątkowo smaczne. Dwóch ostatnich triumfatorów tych rozgrywek. Dwóch największych faworytów tegorocznej edycji. Real Madryt na Santiago Bernabeu zmierzy się z Manchesterem City. Pierwszy gwizdek już o godz. 21:00.