Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel
0 : 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Relacja z meczu Jastrzebski Wegiel-Kedzierzyn-Kozle - Jastrzebski Wegiel-Kedzierzyn-Kozle

21:25

Dziękujemy za relację!

21:24

Marcin Janusz wybrany najlepszym zawodnikiem meczu.

21:23

19:25 Koniec meczu! ZAKSA pewnie wygrywa 3:0 z Jastrzębskim Węglem i jest o krok od finału Ligi Mistrzów!

21:23

19:24 Huber zablokowany na środku.

21:22

18:24 Fornal kończy atak. Jastrzębianie bronią pierwszą piłkę meczową dla ZAKSY.

21:21

16:23 Hadrava atakuje w aut.

21:20

16:22 Hadrava zatrzymany. Trzy punkty od zwycięstwa ZAKSY.

21:19

16:20 Clevenot przebija się na podwójnym bloku ZAKSY.

21:18

15:20 Boyer atakuje w antenkę po bardzo słabej wystawie Toniuttiego. Pięć punktów różnicy i Gardini prosi o drugą przerwę.

21:17

15:19 Shoji kapitalnie przyjmuje, a Kaczmarek kapitalnie atakuje. ZAKSA zmierza po pewne zwycięstwo.

21:16

14:18 Szymura atakuje w aut. I znów są cztery punkty różnicy.

21:15

14:16 Szymura obija blok ZAKSY.

21:15

13:16 Boyer blokowany, ale piłka zdaniem sędziów spadła na aucie. Challenge na żądanie ZAKSY - piłka trafiła w linię i znów ZAKSA ma trzy punkty przewagi.

21:14

13:14 As serwisowy Fornala! Jastrzębianie wracają do gry!

21:13

12:14 Długa wymiana, zakończona autowym atakiem Szymury. Gardini prosi o challenge i ma rację! Piłka dotknęła bloku. Już tylko dwa punkty przewagi!

21:11

11:14 Skuteczny blok Boyera. Cretu prosi o przerwę.

21:09

9:14 Huber pewnie kończy akcję ze środka. Bardzo trudno będzie gospodarzom dogonić jeszcze ZAKSĘ.

21:09

8:13 Popiwczak przyjmuje na drugą stronę, Semeniuk kończy przechodzącą piłkę.

21:09

8:12 Fornal atakuje po taśmie w aut. Cztery punkty różnicy na korzyść ZAKSY.

21:07

8:11 Ale ZAKSA odpowiada kapitalną pracą w obronie. Kiwka Semeniuka tuż za blok i znów są trzy punkty przewagi.

21:06

8:9 Kaczmarek zablokowany na prawym skrzydle. Jastrzębianie zmniejszają straty.

21:05

6:8 Śliwka zagrywa w aut.

21:04

5:7 Potężny atak Śliwki po prostej. Popiwczak nie miał szans na skuteczną obronę.

21:03

4:6 Semeniuk popisuje się znakomitym atakiem z drugiej linii. W samą linię boczną.

21:02

3:5 Świetne przyjęcie Shojiego, skuteczny atak Śliwki.

21:01

2:4 Semeniuk przebija się przez podwójny blok Jastrzębian.

21:00

1:3 Seria błędów Jastrzębian. ZAKSA znów zaczyna budować przewagę.

20:59

1:0 I rozpoczynamy od challenge'u. Świetna zagrywka Macyry, ale sędziowie pokazali, że autowa. Weryfikacja pokazała jednak, że trafił w linię końcową.

20:59

Rozpoczynamy III seta.

20:54

14:25 Jastrzębianie oddają piłkę za darmo, Kaczmarek kończy z lewego skrzydła. ZAKSA rozbija gospodarzy i prowadzi w całym meczu już 2:0!

20:54

14:24 Kaczmarek bezbłędny na kontrze. Piłka setowa dla ZAKSY!

20:52

13:22 Popiwczak przyjmuje na drugą stronę. Semeniuk kończy przechodzącą piłkę.

20:52

13:21 Wiśniewski w siatkę z zagrywki.

20:51

12:20 Kolejny fatalny błąd Jastrzębian na przyjęciu. Atak z przechodzącej piłki i 8 punktów różnicy.

20:50

12:18 Śliwka serwuje w siatkę.

20:49

11:17 Wydawało się, że Fornal uderzył daleko w aut, ale piłka trafiła w dłoń Smitha w bloku.

20:48

10:16 Agresywna kiwka Smitha na siatce.

20:46

9:15 Posypali się Jastrzębianie. Najpierw błąd na przyjęciu, później nieskończona kontra. Wszystko kończy Śliwka z lewego skrzydła. Sześć punktów przewagi ZAKSY i Gardini prosi o przerwę.

20:46

9:14 Znów seria zepsutych zagrywek.

20:44

8:12 Śliwka kapitalnie broni piłkę na 9. metrze, Huber kończy atak ze środka. Gra ZAKSY naprawdę musi dzisiaj zachwycać.

20:41

7:11 Świetna zagrywka Kaczmarka, piłka wróciła na stronę ZAKSY, ale Kaczmarek uderza w aut. Gardini prosi o challenge, który wykazuje, że było boisko! Cztery punkty przewagi ZAKSY.

20:41

7:10 Świetny atak Hubera ze środka siatki.

20:40

6:9 I Hadrava jeszcze zablokowany! Trzy punkty przewagi ZAKSY.

20:39

6:8 Śliwka nie utrzymał przyjęcia po zagrywce Fornala, Hadrava miał znakomitą piłkę na kontrze, ale atakuje w aut.

20:38

5:7 Agresywna kiwka Kaczmarka z lewego skrzydła. Ale co najważniejsze - skuteczna.

20:37

4:5 Seria zepsutych zagrywek z obydwu stron.

20:36

3:4 Świetna zagrywka Semeniuka, akcja ZAKSY, ale Semeniuk zatrzymany przez Macyrę.

20:36

2:4 Clevenot atakuje w aut. ZAKSA znów buduje przewagę.

20:35

2:3 As serwisowy Semeniuka!

20:35

2:2 Autowa zagrywka Hadravy.

20:34

1:1 Mnóstwo szczęścia po stronie ZAKSY. Toniutti podbił piłkę po ataku Kaczmarka, ale Fornal nie zdołał już jej podbić, po próbie wcześniej obrony.

20:33

1:0 A rozpoczyna go Smith od zagrywki w siatkę.

20:30

Rozpoczynamy II seta!

20:29

20:25 Walka na siatce wygrana przez Śliwkę. A to oznacza koniec seta! ZAKSA prowadzi 1:0 w półfinale Ligi Mistrzów!

20:28

20:24 Macyra zagrywa w aut. Piłka setowa dla ZAKSY!

20:28

20:23 Fornal wybija piłkę po bloku gości. I utrzymuje Jastrzębian w grze.

20:27

19:23 Długa wymiana, Macyra chciał atakować z przechodzącej piłki, ale został zatrzymany przez Śliwkę.

20:25

19:21 Fatalne przyjęcie Semeniuka, ZAKSA mogła jedynie dostarczyć piłkę na drugą stronę. W odpowiedzi Fornal kończy akcję skutecznym atakiem. I druga przerwa na żądanie trenera ZAKSY.

20:23

17:21 I rośnie przewaga ZAKSY. Błąd w przyjęciu Jastrzębian, na kontrze Śliwka się nie pomylił. Druga przerwa na żądanie Gardiniego.

20:23

17:20 I kolejna zepsuta zagrywka gospodarzy. Tym razem Hadrava w aut.

20:22

17:19 Znakomity atak Hadravy z prawego skrzydła.

20:22

16:18 Kaczmarek znów atakuje w taśmę.

20:21

15:18 Kolejna długa wymiana w tym meczu. Mnóstwo wybloków, ale to Huber przebił się na środku. I ZAKSA znów ma trzy punkty przewagi.

20:20

15:16 Znakomita kiwka Fornala w sam narożnik boiska. Śliwka nie zdążył z asekuracją.

20:19

14:16 Bardzo szybka wystawa do Śliwki na prawe skrzydło i bardzo pewny atak.

20:19

14:15 Hadrava przebija się na podwójnym bloku.

20:18

13:14 As serwisowy Macyry! Idealna zagrywka, tuż przed linię końcową.

20:17

12:14 A nawet tylko dwa! Śliwka kiwał z trudnej piłki, Jastrzębianie bez trudu to obronili, a Fornal skutecznie atakuje. I przerwa na żądanie Cretu.

20:17

11:14 Kaczmarek atakuje w aut. I z pięciu punktów różnicy zostały już tylko trzy.

20:16

10:14 Fornal znalazł dziurę w podwójnym bloku ZAKSY i pewnie zakończył akcję atakiem z lewego skrzydła.

20:14

9:13 Długa wymiana, zakończona skutecznym atakiem ze środka. Co gorsze, dla ZAKSY, Shoji można uderzył głową o parkiet. I potrzebuje chwili przerwy.

20:14

8:13 Clevenot po przerwie zerwał atak. Daleko w aut i rośnie przewaga gości.

20:12

8:12 Śliwka zatrzymuje Hadravę. Cztery punkty przewagi ZAKSY i o przerwę prosi Gardini.

20:12

8:11 As serwisowy Semeniuka! Fornal nie zdołał utrzymać piłki w grze po jego zagrywce.

20:11

8:10 Długa akcja, zakończona skutecznym atakiem Hubera ze środka.

20:10

8:9 Clevenot, zdaniem sędziów, uderzył w taśmę. Gardini, trener Jastrzębskiego Węgla, prosi o challenge. I okazuje się słuszny, bo piłka dotknęła bloku. Bez punktu.

20:09

7:9 Słabe przyjęcie Śliwki, Janusz mocno musiał pracować, by wystawić ją Semeniukowi, ale ten popisuje się atakiem w samą linię boczną.

20:09

7:8 Autowa zagrywka Smitha.

20:08

6:7 Świetna zagrywka Śliwki, z bardzo trudnej piłki atakował Hadrava, ale siatkarze ZAKSY postanowili nie skakać do bloku. I to był błąd, bo Hadrava uderzył znakomicie.

20:06

5:6 Długa wymiana, nieskuteczna kiwka Śliwki, w odpowiedzi skutecznie atakuje po ciasnym skosie Hadrava.

20:06

4:6 Fornal zatrzymany na pojedynczym bloku Kaczmarka. Dwupunktowe prowadzenie ZAKSY.

20:05

4:4 Pierwszy atak Macyry ze środka. I co ważne dla gospodarzy, pierwszy skuteczny.

20:05

3:4 Kaczmarek błyskawicznie się rehabilituje. Skuteczny atak na podwójnym bloku na kontrze.

20:04

3:2 Pierwsza długa wymiana, Kaczmarek atakuje w taśmę.

20:03

2:2 Zepsuta zagrywka Semeniuka.

20:02

1:1 Jastrzębski odpowiada skutecznym atakiem Clevenota.

20:01

0:1 Pewne przyjęcie ZAKSY i skuteczny atak Kaczmarka z prawego skrzydła.

20:01

Rozpoczynamy mecz!

20:00

Skład Jastrzębskiego Węgla: Macyra, Clevenot, Hadrava, Wiśniewski, Fornal, Toniutti i Popiwczak (libero).

19:59

Skład ZAKSY: Huber, Semeniuk, Kaczmarek, Smith, Śliwka, Janusz i Shoji na libero.

19:58

Kończy się rozgrzewka, za chwilę oficjalna prezentacja obydwu drużyn.

19:52

Rewanż w Kędzierzynie-Koźlu za tydzień, 7 kwietnia.

19:49

Emocje są dziś gwarantowane. Jastrzębski Węgiel to aktualni mistrzowie Polski, a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle broni tytułu Ligi Mistrzów wywalczonego przed rokiem.

19:48

To pierwszy mecz polskich drużyn. Stawką tego dwumeczu jest awans do wielkiego finału Ligi Mistrzów.

19:46

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z półfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Jastrzębski Węgiel zmierzy się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.