Merkur Maribor - Cucine Lube Civitanova
Merkur Maribor
Merkur Maribor
Koniec
0 : 3
Cucine Lube Civitanova
Cucine Lube Civitanova

Tabela ligowa - Liga Mistrzów

Liga Mistrzów, Grupa A
M Z P Sety Pkt Forma drużyny
1
Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel
66018:218
Z
Z
Z
Z
Z
2
Chebyr Pazardżik
Chebyr Pazardżik
63310:137
Z
Z
P
P
Z
3
Knack Roeselare
Knack Roeselare
6248:165
P
P
Z
P
P
4
VfB Friedrichshafen
VfB Friedrichshafen
61510:156
P
P
Z
P
P
Awans
Możliwy awans
Liga Mistrzów, Grupa B
M Z P Sety Pkt Forma drużyny
1
Dinamo Moskwa
Dinamo Moskwa
66018:217
Z
Z
Z
Z
Z
2
Ziraat Bankasi
Ziraat Bankasi
63311:1110
P
P
Z
P
Z
3
Projekt Warszawa
Projekt Warszawa
62410:147
Z
Z
P
P
P
4
Greenyard Maaseik
Greenyard Maaseik
6155:172
P
P
Z
P
P
Awans
Możliwy awans
Liga Mistrzów, Grupa C
M Z P Sety Pkt Forma drużyny
1
Cucine Lube Civitanova
Cucine Lube Civitanova
65117:615
P
Z
Z
Z
Z
2
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
64215:912
Z
P
Z
P
Z
3
Lokomotiw Nowosybirsk
Lokomotiw Nowosybirsk
63311:109
Z
Z
P
Z
P
4
Merkur Maribor
Merkur Maribor
6060:180
P
P
P
P
P
Awans
Możliwy awans
Liga Mistrzów, Grupa D
M Z P Sety Pkt Forma drużyny
1
Berlin Recycling Volleys
Berlin Recycling Volleys
66018:516
Z
Z
Z
Z
Z
2
Zenit Petersburg
Zenit Petersburg
63313:911
P
P
Z
P
Z
3
SL Benfica
SL Benfica
6247:155
Z
Z
P
P
P
4
Vojvodina Nowy Sad
Vojvodina Nowy Sad
6156:154
P
P
P
Z
P
Awans
Możliwy awans
Liga Mistrzów, Grupa E
M Z P Sety Pkt Forma drużyny
1
Sir Sicoma Monini Perugia
Sir Sicoma Monini Perugia
66018:018
Z
Z
Z
Z
Z
2
Itas Trentino
Itas Trentino
64212:712
Z
P
Z
Z
Z
3
Fenerbahce HDI Sigorta
Fenerbahce HDI Sigorta
6246:145
P
Z
P
P
P
4
AS Cannes
AS Cannes
6063:181
P
P
P
P
P
Awans
Możliwy awans

Szczegóły meczu Merkur Maribor - Cucine Lube Civitanova

Przegląd

1.set - 18 : 25
2.set - 16 : 25
3.set - 24 : 26

Informacje o meczu

Liga Mistrzów, Grupa C
Środa 15.12.2021, godzina 19:00

Wiadomości

Tabela ligowa - Liga Mistrzów

Ćwierćfinały
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0
0
Dinamo Moskwa
0
0
Zenit Petersburg
0
0
Sir Sicoma Monini Perugia
0
0
Cucine Lube Civitanova
0
2
Jastrzębski Węgiel
3
3
Itas Trentino
3
2
Berlin Recycling Volleys
0
3
Półfinały
Sir Sicoma Monini Perugia
2
3
Itas Trentino
3
2
Jastrzębski Węgiel
0
2
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3
3
Finał
Itas Trentino
0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3