41' Dominik Pila
89'
89' Martin Dobrotka
71'

71' Mikołaj Lebedyński

Relacja z meczu Arka Gdynia - Chrobry Głogów

90  + 4'

Dobranoc!

90  + 4'

W niedzielę w Kielcach mecz Korona - Chrobry. Zwycięzca zagra w ekstraklasie. Początek o 20:45.

90  + 4'

Arka przegrała Chrobrym 0:2 i nie wróci do ekstraklasy!

90  + 4'

KONIEC MECZU!

90  + 3'

Stuprocentową okazję zmarnował Dziąbek! Zawodnik Chrobrego wyszedł sam na sam z Krzepiszem, ale uderzył wprost w niego.

90  + 1'

Zaskakujące uderzenie Machaja z rzutu wolnego, dobra interwencja Krzepisza.

90

Cztery minuty doliczone.

88

Podwojna zmiana w Chrobrym. Weszli Machaj i Dziąbek. Zeszli Piła i Rzuchowski.

85

Chrobry pięć minut od wielkiego sukcesu. Oni już tego nie wypuszczą.

83

Marcus da Silva w miejsce Kuzimskiego.

82

Stępień za Kobackiego.

82
80

Zamieszanie w polu karnym Chrobrego, ale piłki nie sięgnął Kuzimski.

79

Hiszpański za Deję.

77

van der Heiden za Lebedyńskiego.

72

Dogranie z prawej strony w pole karne, piłkę zgrał Piła, a Lebedyński potężnym uderzeniem nie dał szans Krzepiszowi. Niespodzianka wisi w powietrzu!

71

MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI! 0:2!

69

Adam Deja ukarany żółtą kartką.

67

Świetna kontra Chrobrego zakończona niecelnym uderzeniem. Goście jednak wyczekują takich szans i ta nie była pierwsza.

66

Świetna interwencja Michalca. Arka niby atakuje, niby stara się naciskać, ale nie ma zagrożenia pod bramką Chrobrego.

63

Coraz więcej nerwowości w grze ofensywnej Arki.

61

Świetny kontratak gości i Krzepisz uratował Arkę po uderzeniu Piły. To była stuprocentowa okazja!

59

Bardzo niecelne uderzenie Alemana.

58

Kartka dla Rzuchowskiego.

55

Minimalnie niecelne uderzenie Kuzimskiego. Coraz bliżej Arka.

53

Świetne, prostopadłe podanie Adamczyka do Kobackiego. Był minimalny spalony, ale Arka coraz mocniej zaczyna napierać na gości.

52

Zablokowane uderzenie Alemana. Odważniej Arka.

50

Dopiero pięć minut za nami, ale nie widać, by Arka miała ruszyć na rywali. Nerwowo grają gdynianie.

48

Celne, ale bardzo słabe uderzenie Rzuchowskiego.

46

Początek drugiej połowy.

21:42

A tak padła bramka.

21:41
45

Przerwa. Na razie Arka przegrywa 0:1 po katastrofalnym błędzie obrony.

42

A zderzyli się ze sobą Bunoza i Dobrotka.

42

Katastrofalny błąd stoperów Arki. Michalec zagrał długą piłkę z własnej połowy, a środkowi obrońcy Arki zderzyli się ze sobą. To wykorzystał skrzydłowy Chrobrego, który wyłożył piłkę Pile na pustą bramkę! Niespodzianka w Gdyni!

41

GOL DLA CHROBREGO!

39

Teraz Adamczyk bardzo dobrze popracował w defensywie.

37

Wreszcie szybciej zaczęła grać Arka. Kolejne uderzenie Adamczyka, tym razem zablokowane.

34

Wreszcie coś zadziało się pod bramką gości.

33

Sprytne uderzenie Adamczyka sprzed pola karnego i znakomicie interweniował Leszczyński.

29

Kobacki na spalonym.

26

Teraz ładne uderzenie Ziemanna z dystansu, jednak minimalnie niecelne.

23

Nie za wiele dzieje się w Gdyni.

20

Dużo walki w środku pola, mało konkretów pod bramkami. Po obiecującym początku zdecydowanie niższe tempo.

16

Arka często przy piłce, Chrobry przyczajony na kontratak na własnej połowie. Poza zaskakującym uderzeniem Alemana na razie nic się nie działo.

14

Na razie zgodnie z oczekiwaniami przeważają gospodarze.

11

Zaskakujące uderzenie Alemana z rzutu wolnego i w ostatniej chwili piłkę nad poprzeczkę zbił Leszczyński.

10

Kartka dla Ziemanna.

9
7

Niecelne uderzenie Kuzimskiego.

5

Tak samo jak w pierwszym meczu w Kielcach, tempo nie zawodzi. Jedni i drudzy od początku chcą grać.

3
1

20:45

Obie drużyny już na murawie. Początek meczu za kilka chwil.

20:40
20:39
20:23

Skład Chrobrego: Leszczyński - Iłków-Gołąb, Michalec, Bougaidis, Ziemann - Kolenc, Mandrysz - Bochnak, Rzuchowski, Piła - Lebedyński.

20:22

Skład Arki: Krzepisz - Dobrotka, Marcjanik, Bunoza - Kobacki, Deja, Milewski, Żebrowski - Aleman, Adamczyk - Kuzimski.

20:20

Zwycięzca meczu zagra w niedzielnym finale o ekstraklasę. Rywalem Arki lub Chrobrego będzie Korona Kielce, która pokonała dzisiaj Odrę Opole 3:0.

20:19

Dobry wieczór, państwu. Zapraszamy na drugi półfinał baraży o ekstraklasę. Arka Gdynia podejmie Chrobego Głogów. Początek spotkania o 20:45.