Chrobry Głogów
18'
18' Adam Frączczak
38'

38' Mikołaj Lebedyński
39'

39' Michał Rzuchowski
64'
64' Adam Frączczak
119'
119' Jacek Kiełb

Relacja z meczu Korona Kielce - Chrobry Głogów

120  + 6'

Kibice wpadli na boisko. Tłumy ludzi na murawie. Olbrzymia radość w Kielcach!

120  + 6'

KONIEC! KORONA KIELCE WRACA DO EKSTRAKLASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OLBRZYMIA RADOŚĆ W KIELCACH!

120  + 1'

Co za szansa Machaja. Strzelał z sześciu metrów, ale nad poprzeczką.

120

Sędzia doliczył cztery minuty!

118

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA KORONY! JACEK KIEŁB !!!!!!!!!!!!!!!!!!

117

Jak wygląda statystyka bramkarzy w rzutach karnych w tym sezonie? Forenc ma skuteczność 0/2, a Leszczyński 1/5.

115

Corral strzelał z ponad 30 metrów, ale został zablokowany i Leszczyński pewnie odbił piłkę.

113

Po rzucie rożnym strzelał głową Dennis van der Heijden, ale dobrze obronił Forenc.

110

Po błędzie Forenca, Petrov wybił piłkę z linii bramkowej.

110

Niezła szansa gości. Po dwójkowej akcji, Piła strzelał z 8 metrów, ale dobrze uprzedził go Petrov.

109

- Kielce, Kielce, Kielce, Korona - Kibice chcą jeszcze dodać swoim piłkarzom animuszu.

107

Bardziej aktywni na początku drugiej części dogrywki są zawodnicy Chrobrego.

105

Zmiana w ekipie Chrobrego. van der Heijden wchodzi na boisko i zastępuje Lebedyńskiego.

105

Zmiana w Koronie. Za Podgórskiego wchodzi Łukowski.

105

Koniec pierwszej części dogrywki. Jeśli w drugiej części nikt nie wygra, o awansie do ekstraklasy zadecydują rzuty karne.

105

Do pierwszej części dogrywki sędzia doliczył minutę.

104

Żółta kartka dla Petrova.

103

Petrov ucierpiał po rzucie rożnym gości, ale wrócił do gry.

101

Po rzucie rożnym Forenc czujnie w bramce. Nabił rywala i Korona rozpocznie od własnej bramki.

100

Teraz okres kilku minut, w którym to goście są lepsi.

97

Piotr Malarczyk być może ratuje Koronę przed utratą gola, bo rywal był na ósmym metrze i szykował się do strzału.

94

Teraz błąd Korony na własnej połowie. Piłkę przejął Rzuchowski, ale strzelił zbyt lekko i Forenc pewnie obronił.

93

Teraz Podgórski strzelał z ok. 25 metrów, ale w środek bramki i Leszczyński obronił.

92

Zarandia strzelił z 18 metrów, ale dobrze obronił Leszczyński. Obronił na raty, ale obronił.

91

Początek dogrywki!

90  + 4'

Koniec meczu. A zatem będzie w Kielcach w finale baraży dogrywka!

90  + 2'

Żółta kartka dla Dominika Piły.

90  + 1'

Znów dobrze Forenc zachował się po wrzucie z autu gości.

90

Sędzia doliczył cztery minuty.

88

Goście bardzo sprytnie rozegrali rzut wolny, była prostopadła piłka w pole karne, ale kapitalnie z bramki wyszedł Forenc i uprzedził rywala.

87

Żółta kartka dla Piotra Malarczyka.

86

Zarandia dryblował w polu karnym, ale źle dośrodkował.

84

Zmiana w Chrobrym. Tupaj wchodzi za Bochniaka.

83

Frączczak trafił do siatki, ale był spalony. Gol nieuznany.

82

Zmiana w Koronie. Wchodzi Zarandia, a schodzi Shikavka.

80

Duże zamieszanie w polu karnym Chrobrego, ale ostatecznie kielczanie nie oddali strzału.

78

I wreszcie jest zmiana w Chrobrym. Machaj wchodzi za Kolenca.

78

Ivan Djurdjević, trener Chrobrego i były piłkarz Lecha Poznań, nie decyduje się na żadne zmiany.

77

Na Suzuki Arenie jest dziś 14129 widzów.

75

Jacek Podgórski strzelał z ponad 20 metrów, ale bardzo wysoko nad poprzeczką.

74

Goście bardzo się gubią przy dobrych dośrodkowaniach w pole karne.

73

Jacek Kiełb nie miał łatwej sytuacji na dziewiątym metrze, bo piłka mu uciekała, ale i tak strzelił z woleja, ale nad poprzeczką.

70

W 11. kolejce w tym sezonie w Kielcach Korona zremisowała z Chrobrym 2:2. Teraz wynik jest identyczny.

68

Dwie zmiany w Koronie. Schodzą Takac i Blanik, a wchodzą Kiełb i Oliveira.

65

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Korona na wyrównanie zasłużyła.

63

GOOOOOOOOOOOOOOL DLA KORONY!!!!! 2:2!!!!!!! Frączczak z rzutu karnego strzelił w swój prawy róg bramki. Leszczyński wyczuł intencje strzelca, ale nie odbił piłki.

62

RZUT KARNY DLA KORONY! Podyktowany za zbyt wysokie zagranie nogą Michala Ilkowa-Gołąba.

61

Sędzia Paweł Raczkowski biegnie obejrzyć powtórkę sytuacji w polu karnym. Może być rzut karny dla Korony.

61

Pierwszy kwadrans drugiej połowy zdecydowanie dla Korony. Kielczanie mieli już kilka bardzo dobrych okazji.

60

Po rzucie rożnym Piotr Malarczyk pudłuje głową z pięciu metrów!

59

Znów dobra akcja Korony prawą stroną. Teraz na 8 metrze piłkę dostał Shikavka, strzelał głową, ale zbyt lekko, wprost w ręce bramkarza. Korona jednak dominuje.

57

Żółta kartka dla Corrala.

57

Tak padły dwie bramki dla Chrobrego.

56

Kolejna szansa Korony. Podgórski wbiegł w pole karne, minął obrońcę i strzelił, ale Leszczyński pewnie obronił.

55

Szykauka szarżował w polu karnym, upadł, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

53

Ależ szansa Korony! Świetne dośrodkowanie Podgórskiego na 8 metr do Frączczaka. Napastnik Korony nie był atakowany przez obrońcę, ale głową spudłował Strzelił nad poprzeczką.

53

Nieudane dośrodkowanie Podgórskiego z prawej strony. Podawał na długi słupek, a tam nie było żadnego z jego kolegów.

52

Adam Frączczak strzelał z wolnego, ale nad poprzeczką. Bramkarz nawet nie reagował.

51

Żółta kartka dla Michała Michalca za faul.

50

Frączczak faulowany na 20 metrze i będzie groźny rzut wolny dla Korony.

50

Korona najpierw przy prowadzeniu 1:0 spowalniała grę, a teraz się spieszy.

47

Żółta kartka dla Lebedyńskiego.

46

Jedna zmiana w przerwie. Za Szpakowskiego, który zawinił przy dwóch bramkach pojawił się Oskar Sewerzyński.

46

Początek drugiej połowy.

45

Koniec pierwszej połowy. Korona przegrywa u siebie z Chrobrym Głogów 1:2. W ciągu minuty kielczanie stracili dwa gole po dwóch błędach Marcina Szpakowskiego.

45

Sędzia doliczył minutę.

45

Wreszcie dobre zagranie Szpakowskiego. Jego udany powrót.

43

Kibice Korony w szoku. Nie mogą uwierzyć, co tutaj się wydarzyło...

40

GOOOOOOOOL DLA CHROBREGO 1:2. Znów błąd Szpakowskiego, który stracił piłkę po wznowieniu piłki od środka. Goście wyprowadzili kontrę, którą sfinalizował pięknym strzałem z 18 metrów Michał Rzuchowski.

38

GOOOOOOOOL DLA CHROBREGO! - Katastrofalny błąd Szpakowskiego w polu karnym, który popełnił fatalny błąd we własnym polu karny, odebrano mu piłkę i Lebedyński trafił do siatki.

38

Gol dla Chrobrego, ale jest analiza VAR.

37

Głośne Kielce, Kielce, Korona na trybunach.

35

Kibice Korony właśnie odpalili race.

33

Co ciekawe, w 4 ostatnich meczach między tymi drużynami był remis.

31

Błanik strzelał z 20 metrów, ale został zablokowany.

30

Korona po zdobyciu bramki gra niedokładnie i oddała inicjatywę.

27

Forenc dobrze broni strzał Żuchowskiego z dziewięciu metrów.

25

Na razie bilans Korony w barażach jest imponujący: 4 gole i 0 straconych.

22

Tak padła bramka dla Korony.

20

Żółta kartka dla Takaca.

19

GOOOOOOOOOOOL DLA KORONY! Adam Frączczak strzelił głową z sześciu metrów po świetnym dośrodkowaniu z lewej strony Corrala.

18

Gol dla Korony, ale jest analiza VAR! Być może był spalony.

17

62-38 - tak wygląda posiadanie piłki na korzyść Korony.

15

Na razie najwięcej emocji pod obiema bramkami jest po stałych fragmentach gry.

14

Podgórski strzelał z 18 metrów, ale został zablokowany i tylko rzut rożny dla Korony.

12

Szansa gości, strzał głową z pięciu metrów, ale niecelny.

10

Wyrównane pierwsze dziesięć minut tego pojedynku.

7

Rzuchowski dośrodkował i Bougaidis strzelił, ale dobrze w bramce spisał się Forenc.

6

Strzał z dystansu Szpakowskiego, ale niecelny.

2

Korona od początku próbuje narzucić swój styl gry i szybko zdobyć bramkę.

20:47

Początek meczu!

20:30

Skład Chrobrego: Leszczyński - Iłków-Gołąb, Michalec, Bougaidis, Ziemann - Kolenc, Mandrysz - Bochnak, Rzuchowski, Piła - Lebedyński.

20:29

Skład Korony: Forenc - Danek, Petrov, Malarczyk, Corral - Szpakowski, Podgórski, Takać - Shikavka, Frączczak, Błanik.

20:29

Chrobry Głogów, gdyby awansował, byłby absolutnym debiutantem na poziomie ekstraklasy.

20:27

Korona ma szansę wrócić do ekstraklasy po dwóch latach od spadku.

20:25

W czwartek Korona w półfinale baraży pokonała Odrę Opole 3:0. Chrobry zaś niespodziewanie wygrał na wyjeździe z Arką Gdynia 2:0.

20:25

Bezpośrednio do ekstraklasy awansowały już Miedź Legnica oraz Widzew Łódź. Dziś poznamy ostatniego beniaminka przyszłego sezonu.

20:24

Dobry wieczór, państwu! Zapraszamy na finał baraży o awans do ekstraklasy. W Kielcach Korona podejmie Chrobrego Głogów. Początek spotkania o 20:45.