Bayern Monachium
1'
1' Marco Richter
12'

12' David Alaba za Niklas Suele
14'

14' Robert Lewandowski
37'

37' Joshua Kimmich
42'

42' Thiago Alcantara
63'
63' Fredrik Jensen za Reece Oxford
63'
63' Marco Richter
68'
68' Alfred Finnbogason za Florian Niederlechner
73'
73' Rani Khedira
82'
82' Sergio Cordova za Marco Richter
90'
90' Alfred Finnbogason
90'
90' Tomas Koubek
49'

49' Serge Gnabry
80'

80' Thomas Mueller za Philippe Coutinho
84'

84' Javier Martinez
86'

86' Leon Goretzka za Serge Gnabry

Relacja z meczu Augsburg - Bayern Monachium

90

Konieeec meczu!

90

Żółta kartka dla bramkarza Augsburga za opóźnianie.

90

Bayern prosił się o tego gola! Powinno być 4:1, ale nie wykorzystali kapitalnych okazji. No i dostali bramkę, a mieli już ostrzeżenie!

90

Alez błąd Hernandeza, który został przepchnięty na skrzydle, Cordova podał do Finnbogasona i ten się nie myli! Katastrofa Bayernu!

90

GOOOOOOOOOLL 2:2! REMIS!

90

To powinien być kolejny gol Bayernu! Lewandowski znakomicie rozprowadził, ale Mueller fatalnie mu oddał!

88

Trzy minuty doliczone

88

Ajjj jak blisko Mueller! Załamany pomocnik Bayernu. Strzał z 15 metrów, ale niecelny.

88

Ależ to mógł być cios dla Bayernu! Neuer broni na raty, Finnbogason dobija, ale był na spalonym! Zresztą ta dobita też nieudana

84

Boisko opuszcza Gnabry, a w jego miejsce na boisku pojawia się Goretzka, który wraca po kontuzji.

81

Ależ okazja dla Lewandowskiego. Mógł strzelać, ale się zawahał.

79

Boisko opuszcza Richter, w jego miejsce Cordova

77

Lewandowski pobawił się piłką w polu karnym, ale Uduokhai wygrywa pojedynek z Polakiem

72

Khedria ukarany żółta kartka na niezbyt ładny faul.

70

Lichtsteiner na skrzydle popisał się ładną akcją, ale Coman przerywa.

66

Gnabry strzela z daleka, ale Koubek broni na raty. Pewny dzisiaj bramkarz gospodarzy

65

W międzyczasie na boisko wszedł tez Oxford, w jego miejsce Jenden.

58

Lewandowski świetnie się zastawił w polu karnym, oddał do Gnabrego, ale jego strzał zablokowany!

55

Strzela Coman! Piłka podbita i będzie kolejny rzut rożny!

53

Kolejna obrona Koubka! Znowu rożny dla Bayernu

51

Kapitalna akcja Koubka, który zatrzymał Coutinho! to powinien być gol

47

CO ZA GOL! DUCH ROBBENA SIĘ UNOSI! Gnabry zszedł na lewą nogę i strzelił po długim słupku bramki Augsburga!

47

GOOOOOLLLLL GNABRY!

45

Rozpoczynamy drugą cześć spotkania

47

Dużo przypadku na boisku. Bayern nie potrafi opanować sytuacji boiskowej.

46

Koniec pierwszej połowy

45

45

Chwila chaosu na boisku. Lepiej wychodzi z tego Augsburg, a konkretnie Richter. Strzela na bramkę Neuera i ten na raty broni strzał.

42

Bayern ma sporo problemów z atakami Augbsurga. Tym razem żółta kartka dla Thiago za faul na Richterze.

39

Ależ chaos w polu karnym Augsburga. Strzały Bayernu blokowane klika razy

35

Alaba podaje do Gnabrego! Ten strzela z woleja w słupek! Bayern blisko prowadzenia.

35

Kimmich ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Vargasie.

33

Długa akcja Bayernu. Wycofania do Coutinho, ale było ono nieudane.

30

Kolejne wyście Koubka, a Bayern ma troche problemów z atakami gospodarzy

27

Za nami naprawdę dobre minuty tego meczu. Teraz jednak Bayern przejmuje inicjatywę

25

Bayern ma coraz więcej problemów. Gospodarze często wyprowadzają groźne kontrataki, z którymi obrońcy gości nie mogą sobie poradzić. Augsburg zaskoczył mistrzów Niemiec intensywnością gry.

15

Bramka zdobyta w spotkaniu z Augsburgiem oznacza, że Lewandowski wyrównał kolejne osiągnięcie.

14

GOOOOOOL! ROBERT LEWANDOWSKI!!! Bayern doprowadza do wyrównania, a Polak przedłuża swoją niesamowitą bramkową serię.

12

Pierwsza zmiana w Bayernie. Kontuzjowanego Suele zastąpił Alaba.

9

Augsburg przeważa, a Bayern ma coraz więcej problemów. W starciu z Niederlechnerem urazu doznał Suele. I trzeba tu dodać, że urazu wyglądającego bardzo groźnie, bo obrońca gości źle postawił nogę i w nienaturalny sposób wygiął kolano. Murawę opuścił w asyście klubowych lekarzy.

7

Kolejna doskonała sytuacja Richtera! Tym razem zdobywca pierwszej bramki strzelił jednak obok bramki.

1

CO ZA POCZĄTEK GOSPODARZY! Piłka po wrzucie z autu trafiła na głowę jednego z zawodników Augsburga, który przedłużył ją do kolegi. Ta ostatecznie trafiła pod nogi Maro Richtera, który mocnym strzałem pokonał Manuela Neuera.

1

GRAMY!

15:30

Augsburg to jeden z ulubionych rywali Lewandowskiego - jak do tej pory strzelił 18 goli w 14 meczach!

15:28

W pierwszym składzie monachijczyków kolejny raz w tym sezonie zobaczymy Roberta Lewandowskiego, który w siedmiu ostatnich spotkaniach strzelał przynajmniej po jednym golu, bijąc tym samym rekord ligi niemieckiej.

15:28

Dzień dobry! Witamy w relacji meczu 8. kolejki Bundesligi, w którym Bayern Monachium zmierzy się na wyjeździe z Augsburgiem.