• Robert Lewandowski (38')
Augsburg
Bayern Monachium
23'
23' Mads Valentin Pedersen
36'
36' Andre Hahn
45'
45' Andre Hahn
38'

38' Robert Lewandowski
45'

45' Lucas Hernandez
58'
58' Raphael Framberger za Daniel Caligiuri
74'
74' Carlos Gruezo za Mads Valentin Pedersen
74'
74' Jan Moravek za Niklas Dorsch
79'
79' Raphael Framberger
82'
82' Sergio Cordova za Andi Zeqiri
82'
82' Fredrik Jensen za Andre Hahn
90'
90' Markus Weinzierl
52'

52' Alphonso Davies za Omar Richards
52'

52' Jamal Musiala za Marcel Sabitzer
69'

69' Eric Choupo-Moting za Leroy Sane
87'

87' Tanguy Nianzou za Benjamin Pavard

82

Pavard zdecydował się na strzał. O ile decyzja była słuszna, to wykonanie było złe. Piłka poszybowała nad poprzeczką

80

Świetna parada Gikiewicza, który powstrzymał Lewandowskiego

76

Musiala faulowany! Framberger ukarany

74

Trener gospodarzy szykuje podwójną zmianę. Moravek i Gruezo zastąpią Dorscha i Pedersena

53

Davies i Musiala zmieniają Richardsa i Sabitzera. Słabiutki występ byłego pomocnika RB Lipsk. Zamieszany w oba stracone gole

51

Piłka przypadkowo trafia do Lewandowskiego, ale ten marnuje świetną okazję. Pudło Polaka!

49

Dwójkowa akcja Lewandowskiego z Muellerem. Nagle piłka zagrana do Gnabry'ego. ale jego uprzedza Robert Gumny. Brawo!

42

A my tylko dodajmy, że to była 63. bramka Lewandowskiego w 2021 roku. Kosmos!

41

Bayern wreszcie łapie rytm. Augsburg ma kłopoty, aby opuścić własną połowę

38

Błyskawiczna riposta Bayernu! Lewandowski strzałem z pierwszej piłki pokonuje Rafała Gikiewicza!

35

Jak padł gol? Strata Sabitzera! Piłkę przejmuje Zeqiri i uruchamia Iao, który dośrodkowuje na głowę Hahna! 2:0

35

GOOOOOOOL! Co tu się dzieje!? Augsburg podwyższa prowadzenie!

23

Pedersen! Co za bomba! Neuer był bez szans!

23

GOOOOOOOOOOOL! AUGSBURG OBEJMUJE PROWADZENIE!

21

Skuteczna interwencja Chrisa Richardsa! Zagrożenie oddalone

18

Gikiewicz zagrywa to obrońcy, który tak niefortunnie kopnął piłkę, że prawie zaskoczył własnego bramkarza...

10

Tym razem wrzucał Gnabry! A raczej próbował wrzucić, bo trafił piłką wprost w obrońcę

7

Piłka trafia na skrzydło do Muellera, a ten dośrodkowuje! Niemiec zagrywał jednak już za linii. Rafał Gikiewicz wznowi grę od bramki

4

Caligiuri miał okazję do strzału, ale ją zmarnował, bo zbyt długo zwlekał z uderzeniem

2

Upamecano przerwał atak rywali i wybił piłkę na aut

1

GRAMY!

20:20

Tak wygląda zestawieni Augsburga. W bramce jest Polak Rafał Gikiewicz.

20:18

Tak wygląda skład Bayernu Monachium.

20:16

Robert Lewandowski może w tym meczu pobić rekord Gerda Muellera. Napastnik reprezentacji Polski potrzebuje dwóch goli, aby być najlepszym strzelcem w historii przeciwko jednej drużynie w meczach wyjazdowych (obecnie ma 10 trafień).

20:14

Bayern Monachium może pochwalić się bardzo dobrym bilansem spotkań z Augsburgiem. Oba zespoły mierzyły się ze sobą 20 razy w Bundeslidze i aż 16-krotnie lepszy okazywał się zespół ze stolicy Bawarii (aż 80% zwycięstw). Oficjalny profil Bayernu podaje, że większy procent zwycięstw klub ma tylko z Energie Cottbus (83%).

20:13

To mecz 12. kolejki rozgrywek. Bayern prowadzi w tabeli z 28 punktami. Augsburg jest trzeci od końca w tabeli i zdobył tylko dziewięć punktów.

20:12

Dobry wieczór Państwu. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Bundesligi: Augsburg - Bayern Monachium.