12' Tomas Rincon
15'
15' Yangel Herrera
44'
44' Jose Salomon Rondon
10'

10' Lautaro Martinez
16'

16' Lautaro Martinez
42'

42' Marcos Acuna
56'
56' Yeferson Soteldo za Luis Del Pino
71'
71' Josef Martinez za Darwin Machis
83'
83' Luis Manuel Seijas za Roberto Rosales
90'
90' Yeferson Soteldo
64'

64' Angel Di Maria za Lautaro Martinez
68'

68' Giovani Lo Celso za Marcos Acuna
75'

75' Giovani Lo Celso
85'

85' Paulo Dybala za Sergio Aguero

Relacja z meczu Wenezuela - Argentyna

90

Koniec! Argentyna pewnie pokonała Wenezuelę 2:0 i zagra w półfinale Copa America z Brazylią!

82

Rożny Wenezueli i kapitalnie broni Armani!

81
81

Argentyna nie zachwyca dziś także, ale ma dobry wynik i jest blisko półfinału Copa America. Tam już czeka Brazylia!

74

Aguero uderza, Farinez broni fatalnie, bo wypuszcza piłkę z rąk, Lo Celso dobija i Argentyna powiększa przewagę

74

Lo Celso!

72

2:0!

70

Setka dla Wenezueli! Armani broni strzał!

65

Wenezuela wreszcie przycisnęła. Argentyna jednak skutecznie się broni

59
53

Wenezuela na razie bardzo zawodzi. Argentyńska obrona nie była jeszcze zagrożona poważnie

48

Było blisko! Martinez trafia w słupek! Mogło być 2:0!

47

Mocny strzał Messiego z wolnego, ale bramkarz Wenezueli skutecznie to wybił

47

Argentyna ruszyła do ataku. Chce podwyższyć, by mieć pewny awans do półfinału, w którym zagrałaby z Brazylią

44

Aguero pada w polu karnym, ale sędzia nawet nie zastanawiał się. Potem faul w środku pola. Dużo walki i fauli w tym meczu

37

Było groźnie. Wrzucał Messi z wolnego, główkował Pezzella. Niecelnie.

34

Od paru minut niewiele się dzieje. Argentyna zadowolona z prowadzenia. Wenezuela nie ma sposobu na zagrożenie bramce Armaniego

26

Wenezuelczycy wreszcie w ataku pozycyjnym. Niewiele jednak z niego wynika

20

Szarżował Messi. Jego zdaniem rywal zagrał piłkę ręką, ale sędzia się z tym nie zgadza

17

Wenezuela na razie w ogóle nie zagraża bramce Argentyny. Teraz wreszcie ma pierwszy rzut rożny

14

Nie ma karnego za zagranie ręką. Gramy dalej

12

Kolejna akcja Argentyny i mamy kontrowersję. Sędzia korzysta z VAR-u

10

Strzał z piętki po zamieszaniu! Argentyna na prowadzeniu!

5

To 6 spotkanie tych drużyn w historii Copa America. Wszystkie 5 wygrała Argentyna

4

Argentyna była druga w grupie B, za Kolumbią.