Polska
30'
30' Nicola Nanni
39'
39' Fabio Ramon Tomassini za Dante Carlos Rossi
40'
40' Fabio Ramon Tomassini
42'
42' Lorenzo Lunadei
4'

4' Robert Lewandowski
16'

16' Karol Świderski
21'

21' Robert Lewandowski
44'

44' Karol Linetty
46'
46' Michele Cevoli za Cristian Brolli
46'
46' Adolfo Jose Hirsch za Matteo Vitaioli
48'
48' Nicola Nanni
57'
57' Marcello Mularoni
66'
66' Giacomo Conti za Filippo Fabbri
73'
73' Mirko Palazzi za Nicola Nanni
46'

46' Adam Buksa za Robert Lewandowski
46'

46' Łukasz Skorupski za Wojciech Szczęsny
46'

46' Bartosz Slisz za Jakub Moder
66'

66' Nicola Zalewski za Tymoteusz Puchacz
67'

67' Adam Buksa
79'

79' Przemysław Frankowski za Karol Linetty
90'

90' Adam Buksa
90'

Relacja z meczu San Marino - Polska

83

Polacy grają powolnie i przewidywalnie

80

Ładna indywidualna akcja Świderskiego. Ale niestety ją na końcu spartaczył...

78

Schodzi Linetty, wchodzi Frankowski

77

A jednak nie! Po analizie VAR arbiter stwierdził, że Polakom należy się rzut wolny z linii

75

Zalewski pada w polu karnym! Rzut karny!

73

Bardzo słabo grają Polacy w drugiej połowie

71

Senne tempo spotkania

67

Helik dośrodkował w pole karne! Buksa główkuje! 5:1! Drugi mecz Buksy i druga bramka

65

Schodzi Puchacz, wchodzi Zalewski

63

A na murawie zamelduje się niedługo Nicola Zalewski, debiutant.

47

GOOOOOOOOOOOOL! SAN MARINO! ZDOBYWA BRAMKĘ! FATALNY BŁĄD POLAKÓW! PIĄTKOWSKI ZAGRAŁ DO HELIKA, ALE ZROBIŁ TO FATALNIE, PIŁKĘ PRZEJĄŁ NANNI I STRZELIŁ GOLA

46

Skorupski za Szczęsnego, Ślisz za Modera, Buksa za Lewandowskiego. Gramy

21:37
21:36
45  + 4'

Koniec pierwszej połowy. Dwa gole Lewandowskiego i po jednej bramce Świderskiego i Linettego zapewniają Polsce prowadzenie 4:0.

45  + 4'

Linetty zagrywa do Puchacza, ale piłkarz Uniono trafia w słupek

45  + 2'

Szymański wykłada piłkę Świderskiemu, ale ten strzelił wprost w bramkarza

44
43

Piłka zagrana do Szymańskiego, ale on był na spalonym, więc piłkę przejął Linetty i z bliska pokonał bramkarza! 4:0!

40

Nudniejszy fragment meczu. Polacy nie potrafią skonstruować żadnej ciekawej akcji

29

Ten mecz wygląda jak letni sparing z amatorami. Przynajmniej możemy potrenować rzuty rożne. Przed chwilą Linetty miał dobrą okazję, ale stracił piłkę

26

Piątkowski zmarnował doskonałą okazję! To powinna być bramka...

25

No i czeka nas kolejny rożny. Ale tym razem z drugiej strony

24

Trzeba pochwalić Jakuba Modera, który posyła dzisiaj ciekawe piłki. Teraz będzie miał szansę dokładnie z rożnego

21

Robert Lewandowski! Znowu on! Gol! Szymański zagrywa wzdłuż bramki, a Lewandowski ze spokojem finalizuje akcję!

15

Karol Świderski podwyższa prowadzenie! Moder zagrał na wolne pole do Puchacza, który podał wzdłuż bramki. Świderski strzałem z piątego metra pokonał bramkarza

4

GOOOOOOOOL! ROBERT LEWANGOLSKI! LEWANDOWSKI! Zaspała obrona San Marino, kapitan reprezentacji Polski znalazł się w dogodnej sytuacji i ze spokojem pokonał bramkarza

2

Lewandowski zagrał w pole karne do Szymańskiego, ale kopnął zdecydowanie za lekko. Polacy mają rzut rożny