31' Hugo Guillamon
46'
46' Bernardo Silva
73'
73' Joao Mario za Bernardo Silva
78'
78' Vitinha za Diogo Jota
78'
78' Rafael Leao za William Carvalho
83'
83' Nuno Mendes
89'
89' Joao Felix za Ruben Neves
90'
90' Joao Felix
46'

46' Sergio Busquets za Hugo Guillamon
55'

55' Daniel Carvajal
60'

60' Gavi za Koke
60'

60' Yeremi Pino za Pablo Sarabia
60'

60' Pedri za Carlos Soler
73'

73' Nico Williams za Ferran Torres
88'

88' Alvaro Morata

Relacja z meczu Portugalia - Hiszpania

90  + 3'

KONIEC MECZU! 1. Hiszpania- 6 meczów, 11 punktów 2. Portugalia - 6 m, 10 pk 3. Szwajcaria- 6 m, 9 pkt 4. Czechy - 6 m, 4 pkt

90

Sędzia doliczył pięć minut.

90

Odpowiedź Portugalii! Ronaldo strzela! Simon broni!

88

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! HISZANIA OBEJMUJE PROWADZENIE! ALVARO MORATA ZAPEWNIA HISZPANOM FINAL FOUR! NAJPRAWDOPODBNIEJ ZAPEWNIA, BO JESZCZE ZOSTAŁO KILKA MINUT

85

Hiszpania podwyższa tempo, a Portugalia stara się kontrować

82

Żółta kartka dla Nuno Mendesa

80

Vitinha zmienił Diego Jotę, a Rafeal Leao zastąpił Williama Carvalho.

79

Kontra Portugalii! Ronaldo zagrywa wzdłuż bramki! Ale obrońca wybił! Będzie rożny

77

Kolejna szansa Moraty. Strzał z dystansu jednak wybronił Diego Costa.

68

Ferran Torres nie pokazał nic. To co: może Asensio?

66

Pedri wszedł i od razu zaczął czarować

65

Hiszpania nie potrafi wykorzystywać błędów Portugalczyków

64

W drugim meczu tej grupy Szwajcarzy mierzą się z Czechami. Gospodarze prowadzili 2:0 po 30 minutach, a bramki zdobyli: Remo Freuler oraz Breel Embolo. Czesi odpowiedzieli trafieniem Patrika Schika z końcówki pierwszej połowy. W tym momencie Szwajcarzy wyprzedzają Hiszpanie i zajmują drugie miejsce. Portugalia - na ten moment - zagra latem w Final Four Ligi Narodów

61

Potrójna zmiana w Hiszpanii. Wchodzą: Pedri, Gavi, Pino. Schodzą: Sarabia, Soler i Koke

58

Mamy fragment, w którym Portugalia jest częściej przy piłce, ale zbyt ospale się przesuwa z akcją

55

William Carvalho dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piłka wylądowała w "koszyczku" bramkarza

53

Hiszpanie wciąż nie oddali celnego strzału, a zegar tyka. Tik, tak.

49

Unai Simon kapitalnie wybiegł z bramki, skrócił kąt i Ronaldo nie miał wolnej przestrzeni, by zaskoczyć bramkarza.

45

Koniec pierwszej połowy. Przy piłce byli częściej Hiszpanie (71 do 29 procent), ale więcej strzałów oddali Portugalczycy (cztery do dwóch). Na razie najlepszym graczem meczu jest Unai Simon, bramkarz Hiszpanii.

45

Może po przerwie powinni wejść Gavi i Pedri? Barceloński duet powinien zapewnić więcej fantazji

44

Hiszpania sobie klepie, ale nic z tego nie wynika

42

Ładny rajd Carvajala! Zgrywa do Sarabii, który dośrodkowuje w pole karne! Ale piłka poleciała wprost w bramkarza

40

Tak kilka minut temu uderzał Jota

36

Bruno Fernandes! Ależ bomba Portugalczyka! Minimalnie niecelny strzał z dystansu

33

Diuego Jota! I kolejna dobra interwencja bramkarza! Chwilę później gospodarzy wykonali rzut rożny, ale Simon znowu wybił piłkę

31

Strzał Alvaro Moraty zablokowany

29

Neves zagrał dłuuuugą piłkę do Bruno, ale Unai Simon przeczytał jego zamiary

27

Bruno zagrał z rzutu rożnego, ale Ronaldo i Ruben Dias sobie przeszkodzili w powietrzu

24

Ależ bomba Rubena Nevesa z dystansu! Unai Simon odbija piłkę do boku

22

Ronaldo dziubnął piłkę przed bramkarzem, ale Unai Simon w ostatniej chwili wybił piłkę na rożny

19

Wreszcie jakaś akcja! Jota zgrał głową do Ronaldo, ale ten nie umiał opanować piłki, więc we wszystko wmieszał się William Carvalho. Jego strzał został jednak zablokowany

17

Bruno Fernandes wypatrzył Cancelo na skrzydle, ale zagrał niecelnie

15

81 procent - tyle wynosi posiadanie piłki gości

12

Potworne gwizdy na stadionie. Należą się obu ekipom...

10

Hiszpanie grają w poprzek. Tak trudno im będzie przedostać się z piłką pod pole karne gospodarzy. Ale i Portugalia na razie nie wie, jak zaatakować skutecznie

7

Hiszpania stara się grać wysokim pressingiem, co poskutkowało stratą Cancelo. Ale później żadnego zagrożenia jednak nie było

5

Cristiano Ronaldo wywalczył rzut wolny. Ale po dośrodkowaniu sędzia odgwizdał spalonego

2

Ronaldo nie sięgnął piłki, ale co tu się dziwić. Tego podania nie wykorzystałby nawet dwumetrowy piłkarz