Włochy
45'
45' Adam Szalai
27'

27' Giacomo Raspadori
34'

34' Francesco Acerbi
46'
46' Callum Styles za Adam Nagy
57'
57' Daniel Gazdag za Milos Kerkez
75'
75' Bendeguz Bolla za Loic Nego
75'
75' Martin Adam za Adam Szalai
85'
85' Laszlo Kleinheisler za Dominik Szoboszlai
87'
87' Attila Fiola
46'

46' Alessandro Bastoni za Francesco Acerbi
52'

52' Federico Dimarco
65'

65' Manolo Gabbiadini za Wilfried Gnonto
72'

72' Gianluca Scamacca za Giacomo Raspadori
72'

72' Tommaso Pobega za Jorginho
90'

90' Pasquale Mazzocchi za Giovanni Di Lorenzo

Relacja z meczu Węgry - Włochy

94

Zakończył się też mecz Anglia - Niemcy! Sześć goli w II połowie i remis 3:3!

94

[b][b]Koniec meczu! Włosi wygrywają z Węgrami 2:0 i dzięki temu wygrywają grupę i zagrają w Final Four Ligi Narodów. Gole dla zwycięzców zdobili Raspadori i DiMarco. [/b][/b]

91

Sędzia doliczył 4 minuty. Już nic złego nie stanie się Włochom. Będą w Final Four Ligi Narodów.

90

Zmiana we Włoszech. Wchodzi Mazzochi, a schodzi Di Lorenzo.

89

Dobra szansa dla Włochów. Di Marco strzelał z jedenastu metrów, obronił bramkarz, piłkę na drugim metrze przejął Scamacca, ale trafił tylko w boczną siatkę.

88

ANGLIA - NIEMCY 3:3!!!!! Wyrównuje Kai Havertz! Ależ mecz w II połowie!

87

Żółtą kartkę dostał Fiola.

83

Zmiana w drużynie Węgier. Schodzi Szoboszlai, a wchodzi Kleinheisler.

82

HARRY KANE I ANGLIA PROWADZI 3:2, A PRZECIEŻ PRZEGRYWAŁA 0:2!

81

Tymczasem rzut karny dla Anglików!

80

To mógł być punkt zwrotny, gdyby był karny i gol dla Węgrów. A tak Włosi kontrolują spokojnie mecz.

79

VAR obejrzał sytuację, nie ma rzutu karnego dla Węgrów.

78

Adam przewrócił się w polu karnym Włochów, ale nie ma rzutu karnego.

75

GOOOOOOOL DLA ANGLII !!!! ANGLIA - NIEMCY 2:2. Mason Mount.

73

Dwie zmiany we Włoszech. Schodzą Jorginho i Raspadori, a wchodzą Pobega i Scamacca.

72

GOOOOOOOOL DLA ANGLII - JUŻ TYLKO 1:2. Trafił Luke Shaw, obrońca Manchesteru United.

67

Tymczasem Anglicy przegrywają z Niemcami już 0:2. Gola strzelił Havertz w 67. minucie.

62

I znów Donnarumma. Co za mecz Włocha. Zdecydowanie najlepszy piłkarz spotkania.

59

Tak dziś broni Donnarumma!

55

Donnarumma! Fenomenalna obrona! - MAMMA MIA. Jest graczem meczu, jest w kapitalnej dyspozycji - zachwycają się komentatorzy Polsatu Sport.

55

Tymczasem Niemcy prowadzą 1:0 z Anglią po golu z rzutu karnego Gundogana.

52

Jak padł gol? Barrella kapitalnie podał do Cristiane, ten wbiegł w pole karne, z końcowej linii blisko bramki podał do Dimarco, a ten trafił do pustej bramki!

51

GOOOOOOOOOOOL DLA WŁOCHÓW - 2:0.

50

Donnarumma bohaterem Włochów! W jednej akcji obronił aż trzy strzały rywali!

48

Włosi błyskawicznie mogli podwyższyć prowadzenie. Federico Dimarco dośrodkował świetnie z lewej strony, główkował na 4 metrze Di Lorenzo, ale nad poprzeczką.

47

Dwie zmiany - Styles wchodzi za Nagyego, a Bastoni za Acerbiego.

46

Początek drugiej połowy!

46

Wyniki wszystkich meczów do przerwy: Węgry - Włochy 0:1, Anglia - Niemcy 0:0, Czarnogóra - Finlandia 0:0, Rumunia - Bośnia i Hercegowina 1:0, Gibraltar - Gruzja 0:1, Macedonia Północna - Bułgaria 0:0 i San Marino - Estonia 0:1.

45  + 1'

Koniec pierwszej połowy. Włosi wykorzystali fatalny błąd Węgrów w rozegraniu piłki i dzięki temu prowadzą 1:0. Zasłużenie, bo byli drużyną nieco lepszą.

45  + 1'

Adam Szalai otrzymał żółtą kartkę.

45

Sędzia doliczył minutę.

43

Fatalne dośrodkowanie Langa w pole karne.

41

Ależ szansa dla Węgrów. Donnarumma minął się z minął po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jeden z Węgrów zgrał piłkę na 4 metr do Attily Szalaia, ale ten odchylony, ledwo w nią trafił i nie w światło bramki.

40

Wymuszona zmiana w meczu Anglia - Niemcy. Za kontuzjowanego Stonesa wchodzi jego klubowy kolega z Manchesteru City - Walker.

38

Sporo błędów popełnia dziś defensywa Węgrów. Znów było gorąco w ich polu karnym, ale Włochom zabrakło dokładności.

37

Raspadori zablokowany na 14 metrze po dobrej akcji Włochów.

35

W meczu Anglia - Niemcy na razie bliżej gola byli gospodarze. W 27. minucie Kane zmarnował dobrą okazję, strzelając tuż obok słupka.

34

Żółta kartka dla Acerbiego.

33

Zakotłowało się na piątym metrze w polu karnym Włochów, ale ostatecznie obrońcy wybili piłkę.

31

Szansa Włochów na 2:0. Di Lorenzo przejął piłkę na 14 metrze, minął obrońcę, strzelił w długi róg, ale obok słupka.

30

Tak fatalnie rozegrali akcję Węgrzy przy straconym golu.

28

Jak padł gol? Węgrzy rozgrywali piłkę na swojej połowie, blisko pola karnego. Nagy fatalnie, zbyt lekko podał piłkę do bramkarza, który próbował ratować sytuację, starł się z Gnonto. Obaj piłkarze leżeli, ale piłkę przejął Raspadori i strzelił niemal do pustej bramki.

27

GOOOOOOOOOOOOL DLA WŁOCHÓW!

26

Obie drużyny wciąż bez celnego strzału na bramkę.

26

Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że na razie w meczu Węgry - Włochy bez fajerwerków, bez okazji na gola.

25

Dominik Szoboszlai, lider Węgrów, gwiazdor RB Lipsk, gra dziś niedokładnie. Ma za dużo niecelnych podań.

22

Ciekawostka - w 7 meczach Ligi Narodów jest póki co więcej czerwonych kartek (2) niż goli (1). Jedyny gol padł w meczu Gibraltar - Gruzja (0:1). Jego autorem świetnie grający też w Napoli - Khvicha Kvaratskhelia.

19

Znów niezła kontra Węgrów i znów przekombinowali w polu karnym i nawet nie oddali strzału.

17

W żadnym z siedmiu meczów dzisiejszych Ligi Narodów, w pierwszym kwadransie nie padł gol.

16

Fiola zderzył się z Jorginho. Węgier został trafiony w okolicy łuku brwiowego. Pojawiła się krew.

15

Pierwszy kwadrans dla Włochów. To oni nieco dłużej są przy piłce, prowadzą grę.

13

Węgrzy w kontrach grają niedokładnie. Często źle podają w nieźle zapowiadających się akcjach.

11

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego DI Lorenzo strzelał głową z 11 metrów, ale tuż obok słupka.

9

Niezła kontra Węgrów, ale fatalne dośrodkowanie z lewej strony.

7

Ależ Włosi byli blisko gola! Cristante dośrodkował z prawej strony pola karnego, fatalny błąd popełnił Gulacsi, piłka wypadła mu z rąk, zmierzała do siatki, ale świetnie z linii wybił Szalai.

6

Di Lorenzo otrzymał dobrą piłkę na prawym skrzydle w polu karnym, ale wywalczył tylko rzut rożny.

5

W pierwszym meczu tych drużyn Włosi wygrali u siebie z Węgrami 2:1.

3

Dominik Szoboszlai z wolnego z ponad 20 metrów strzelił w mur.

2

Już po kilkunastu sekundach było groźne dośrodkowanie w pole karne Włochów, ale dobrze wybili piłkę.

20:46

Początek meczu Węgry - Włochy!

20:39

- W meczu z Włochami potrzebujemy pokory. Dzięki wspaniałej i ciężkiej pracy chłopaków mamy teraz dziesięć punktów, ale nie możemy ryzykować, że w decydującym meczu będziemy aroganccy. Jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest wspólna praca zespołowa, z wielkim szacunkiem dla barw, które reprezentujemy - mówił przed meczem z Włochami Marco Rossi, trener Węgrów.

20:33

A to jedenastka Niemców.

20:32

Tak wygląda skład Anglików na mecz z Niemcami.

20:31

Skład Węgrów: Gulacsi - Lang, Orban, Szalai - Fiola, Nagy, Schafer, Kerkez - Nego, Szoboszlai - Szalai.

20:29

Tak wygląda skład Włochów.

20:25

Niemcy mają o co też grać, bo mogą wyprzedzić w tabeli Włochów i zająć drugie miejsce. Musieliby jednak nie tylko pokonać na wyjeździe Anglików, ale też liczyć na to, że Włosi nie wygrają z Węgrami.

20:24

Węgrom wystarczy remis, a Włosi muszą wygrać. W tabeli Węgrzy mają bowiem dwa punkty przewagi nad Włochami.

20:23

Sytuacja jest jasna - mecz Węgry - Włochy zadecyduje o wygranej w grupie i awansie do Final Four.

20:19

Dobry wieczór Państwu. Zapraszamy do relacji na żywo z ostatniej kolejki grupy 3 dywizji 1 i meczów: Węgry - Włochy i Anglia - Niemcy.